Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a 11 éves lányomnak...

Mit vegyek a 11 éves lányomnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval azért tettem fel a kérdést, mert nem tudom, mit vegyek a lányomnak. Persze, tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van, meg is néztem őket, de nem találtam olyat, ami neki való lenne.

11 éves. Megkérdeztem, mit szeretne, de azt mondta, a legfontosabb, hogy együtt legyen a család... Mondjuk, ebben igaza van, de mégis, szeretnék neki valamit adni.

Nem lányos lány, tehát olyanokat, mint smink, ékszer, ruha ne írjatok. Sportolni viszont nagyon szeret! :) Több éve rock n' rollozik (vagy hogy kell írni...). Imádja a nagy, szőrös, puha plüssöket. Olvasni IMÁD, de annyi könyve van, hogy leszakad a polc. Imádja a Harry Pottert, viszont DVD -t a nagymama vesz neki. Teázni is szeret. Imádja a művészet történelmet, azzal kapcsolatban esetleg? Háziállatja van. Pokrócot, párnát? Nem hülyeség? Az olyanokat, mint iPhone, nem szereti. Imád írni, Moleskine notesz jó ajándék? Vagy Ti mit kérnétek?

20.000 ft az összeghatár.

Előre köszönöm a válaszaitokat!



#ajándék #karácsony #ajándékozás #ajándék lányoknak
2015. nov. 15. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ha többet lehetne raszanni, akkor lehetne egy közös családi hétvége valahol.

Moleskin notesz jó, de értékelné, hogy többezer forint? Ha olvasni szeret, valószínűleg érdekli a színház is -- esetleg szinhazberlet? Esetleg Kindle vagy hasonló e-olvasó, arra mindig lehet könyveket letolteni

2015. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ha szereti a Harry Pottert és olvasni is, gondolom az összes része meg van neki könyvben. Esetleg a kiegészítő kötetei? Művészet történelemmel kapcsolatos könyv? Én is szeretek teázni, és én örülnék egy cuki kis bögrének aminek állat-alakja van. :D Mert ugye a plüssöket, és állatokat szereti :) Esetleg össze lehetne állítani az ajándékok mellé egy csomagot a kedvenc édességeiből.. :) Társasokkal hogy álltok? Azt mondta fontos hogy együtt legyen a család, és azt együtt tudjátok csinálni :) Van már olyan Monopoly is, amihez tartozik ilyen "matricalap" és arra kell kinyomtatni képeket, és össze lehet állítani a saját társasunkat a családunkról. :)

[link]

Hirtelen ennyi. :) Sok sikert! :)

2015. nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm!

Ment a zöld kéz. :)

2015. nov. 15. 15:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagy szőrös plüss. Teáskészlet. Tea. Puha pokróc. Fürdőköpeny. Ezek szerintem jo ötletek.
2015. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszínű személyiség lehet a lányod! Vigyétek el közösen a Csodák Palotájába, imádni fogja! Esetleg közös korcsolyázás, a közös színház is jó ötlet, ha imád írni, be lehet fizetni valamiféle gyerek író tanfolyamra!
2015. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bonbon, meg egy kis zsebpénz.
2015. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
esetleg elmehetnétek közösen a Fővárosi Nagycirkuszba (és ha nem pestiek vagytok, akkor még egy-két programot be lehet iktatni)
2015. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megvettük az ajándékát. :)
2015. dec. 22. 20:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit kapott? Már írtam választ. :-)
2015. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4. voltam
2015. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!