Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Elfogadható dolog 17 évesen...

Elfogadható dolog 17 évesen ezeket kérni karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy magazin előfizetést, meg egy fejhallgatót. A fejhallgató kicsit drága, de én is beleszállnék az összegyűjtött pénzemből. Azért kérdezem, mert van egy barátnőm, aki csak 1 évvel idősebb nálam, de már szinte teljesen önálló, dolgozik, szinte semmit nem kér a szüleitől, úgyhogy egy kicsit szégyellem, hogy én meg szinte "élősködök", vagy legalábbis olyan érzés :/
2015. nov. 22. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Én 20 felett egy laptopot kérek a tanuláshoz, szóval szóval szerintem hülye kérdés volt. :D
2015. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
26 éves vagyok önálló mégis kértem anyámtól egy laptopot meg is kaptam :D amugy egyátalán nem szégyen ha szívesen veszik meg neked.
2015. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Én nem kértem semmit, de kapok, felnőttként is.

(És persze én is adok.)

Szóval semmi rosszat nem látok benne, nem élősködsz. És nem is kértél olyan nagyon nagy dolgokat. Nem hiszem, hogy ezért szégyellni kéne magadat.

2015. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
erről szól a karácsony:D:D felnőtt, önálló emberek is megajándékozzák egymást, gondolom, te is adsz valamit a szüleidnek.
2015. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!