Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Anyanak szeretnek a testveremm...

Anyanak szeretnek a testveremmel valami dragabb ajandekot venni, de fogalmunk sincs mi lehetne az aminek egy anyuka orulne, mindene megvan szinte, valami otletek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnenk haztartasi gepeket, illetve ruhaja/ ekszerei van eleg sok. Most ez a dragabb ajandek olyan 30.000 Ft-ra gondoltunk.

Valami jo otletek?

Koszi elore is!


2015. nov. 24. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Masszázsbérlet, színházbérlet
2015. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi nem ismerjük anyukádat, de én - így ismeretlenül ezt mondom:

- színházbérlet (jó ötlet nagyon az előzőtől), kb. 10.000,- Ft-tól lehet venni mondjuk a Vígszínházba, 20.000,- Ft körül az Operettbe

- könyvutalvány (a maradék pénzből

- esetleg valami magazin-előfizetés is hozzá

2015. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első jókat írt. :)

Esetleg valami élmény?

-wellness

-sétahajózás

-élményrepülés

-jobb agyféltekés rajztanfolyam

-Dumaszínház belépő

-élménylovaglás

-life coaching

-jóga/pilates bérlet

-kozmetikai kezelések, fiatalító kezelések, szempilla, szemöldökfestés

-fogfehérítés

-manikűr, lakkozással

2015. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha színházbérlet, ne feledd el, hogy 2 db bérletet vegyetek, hiszen valószínű nem igazán lesz kedve egyedül elmenni az előadásra!!!
2015. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sió123 válasza:
56%
Nem biztos hogy az anyukátok jobban örülne egy 30.000 Ft-os ajándéknak, mint egy 5000 Ft-osnak. Én most karácsonyra egy MIKRÓZHATÓ papucsot veszek az anyukámnak 5000 Ft-ért. Vehetnétek neki olyan bögrét, amire krétával lehet írni.
2015. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Wellness-utalvanyra en is gondoltam, de az a helyzet, hogy Wellness kozpontban dolgozom, es barmikor johet ingyen, ugyhogy ez sajnos nem lehet. De valami hasonlora gondoltam, valami elmeny-akarmi.

Koszonom a valaszokat ^_^

2015. nov. 27. 10:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor jó a színházbérlet, hangverseny bérlet, ha egyébként is szokott ilyen előadásokra járni.

Vagy nézz szét, valahol egy hetes, hosszú-hétvégés üdülésre befizetni, persze papával együtt: hegyekbe, vagy "gyógyvizes fürdőkbe", hasonló helyekre... és akkor az már nem az a megszokott, ahova egyébként is bármikor ingyen bemehet...

2015. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!