Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki fog karacsonyra konyvet...

Ki fog karacsonyra konyvet venni ajandekba?

Figyelt kérdés
Es milyen tipusut, esetleg konkretan kinek a konyvet? Es miert. Karacsonyra akartam megjelntetni az enyemet, de nem jott, ossze, majd tavasszal. De kivancsi vsagyok miket vesznek az emberek most!

2015. nov. 27. 07:45
 1/7 anonim válasza:

Évek óta minden karácsonyra kapok szakácskönyvet, már nem annyira örülök neki.

Gyerekeknek szoktunk, angol-magyar nyelvú mesekönyvek, idén kistestvéres, családbővülős-mert az aktuális. Szeretjük Magyarország útikönyveit.

2015. nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elosszor is fogadd gratulaciomat! 2. Ket szakacskonyvon is dolgozom epp. Melyik tipusuakat olvasod el azok utan hogy mar unod oket? Mi az ami miatt tetszenek ezek? Valamint utikonyveknel, melyik tipusuak? A latvanyossagot felsorolokk vagy a rejtett kincseket? Tudnal emliteni 3 kifejezetten jot?
2015. nov. 27. 11:33
 3/7 anonim válasza:
Ó, jól beletrafáltam. :) Egyik kedvencem az 1millió menü( a sárga kiadás), jók a képek, jópofa a variálhatóság. SZeretem, hogy egyszerü ételek is vanak benne. Másik a Lila füge, na az véknyabb ugyan, de így is a felét nem fogom elkészíteni az extravananciák miatt, viszont tetszenek a tippek. Útikönyveket szeretjük az adott városokra vonatkozókat, frissen térképpel, nyitvatartásokkal, programokkal felszerelve. Történelmi városoknál persze a "kötelező" látványosságok, de mindig öröm felfelezni egy kis plusz infót, magyarázatot, érdekes történetet. Szakácskönyvekre visszatérve őszintén: munka közben sokszor a neten vadászok új receptekre...
2015. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A párom két nagylányának fogom megvenni az Üvöltő szeleket, a másiknak a Jane Eyrét, hogy ki tudják cserélni egymás között, és ez a két könyv jó arra, hogy a másik lány is - aki nem szeret annyira olvasni - megszeresse az olvasást, a könyveket. Talán.
2015. nov. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is azt kértem. Bár én még nem vagyok felnőtt, de imádok olvasni. Rick Riordan új könyvét rendeltem meg, mert már nagyon régóta várok rá. Nagyon jó a sorozat!
2015. nov. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az előző kommentemnél "az én is azt kértem" az a könyvekre utal!
2015. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) ertettem
2015. nov. 28. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!