Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kisgyerekes anyukának mit...

Kisgyerekes anyukának mit lehet ajándékozni?

Figyelt kérdés
A kicsi egy éves, az anyuka nagyon fiatalos, mindenképp olyant szeretnék,amit használni tudna.
2015. nov. 29. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Vonatkoztass el attól, hogy anyuka. Engem a frász kerülgetett az olyan rokonoktól, ismerősöktől, akik attól kezdve, hogy a gyerekeim megszülettek, csak abban tudtak gondolkodni velem kapcsolatban, hogy anya vagyok, akkor valami ezzel kapcsolatos dolgot kell venni.


Hát nem. Mert attól, hogy XY anya lesz, még nő is marad, XY, önálló egyén.


Szóval ne abból indulj ki, hogy a megajándékozandó személy anyuka. Biztos, hogy van olyan hobbija, vagy érdeklődési köre, ami nem a gyerekhez köthető. Pl. ha szeret olvasni, vehetsz neki könyvet (nem babásat), ha szeret sminkelni, törődik a külsejével, akkor sminkutalvány, sminktanfolyam, ha főzni szeret, akkor valamilyen szakácskönyv (karácsony előtt mindenki szakácskönyvet ad ki, érdemes körülnézni az újdonságok között) vagy valamilyen különlegesebb konyhai eszköz.

2015. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm... erre nem is gondoltam :) nagyon szépen köszönöm, így már meg is van az ötlet :D
2015. nov. 29. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!