Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egy olyan anyukának, akinek...

Egy olyan anyukának, akinek semmi hobbija nincs, mit lehetne ajándékozni?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit korai, de szeretem már jó előre összeírni, mit fogok majd fél év múlva ajándékozni.

Anyukám nehéz eset, mert nincs semmi hobbija, amikor itthon van, a ház körül sürög-forog, takarít, kertészkedik, de ezekkel kapcsolatban nem szeretnék ajándékozni, inkább valami szépet, de négis hasznosat. Sajnos az ékszerek, sminkek kilőve, mert egyiket sem viseli, ruhák terén is nagyon válogatós.

Idáig ami eszembe jutott, az a szappanöntés. Szappant mindenki használ, és szép formába öntöm, extra hozzávalókat rakok bele, hogy mutatós legyen. Ezen kívül még mit lehetne?


2014. máj. 1. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
A szappan az jó ötlet!Esetleg adhatnál neki valamilyen különleges,nem mindennapi növényt
2014. máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Egy hétvége valami nem túl drága helyen? Legalább pihenne.
2014. máj. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Színházjegy hogy egy kicsit kikapcsolódjon.

Masszázsjegy a pihenésért.

Vidd el fodrászhoz, kozmetikushoz.

2014. máj. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha kertészkedik, meg sürög forog, és a szappan is eszedbe jutott, akkor szerintem ne állj itt meg:


[link]



Na itt a takarító szertől a szappanon át a testápolóig lehet válogatni. Összeállíthatsz egy csinos ajándékcsomagot belőlük.


(én karácsonyra csináltattam anyumnak ilyeneket, mert ő meg az allergiái miatt volt nehéz eset, hogy mit vegyek neki, időm meg sajna nem volt, hogy magam főzzem őket. De így is nagyon örült neki)

2014. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Egy különleges virágot és egy olyan rajzot, amibe minden tudásod beleadod.
2014. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lilla 6 válasza:
Nem tudod milyen zenét szeret? Vehetnél egy CD-t, amit hallgathat munka közben.
2014. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az igen neked sincs sok dolgod ha már ilyenkor ezzel foglalkozol
2014. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!