Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ez szerintetek jó ajándék a...

Ez szerintetek jó ajándék a barátomnak?

Figyelt kérdés

Csinálok egy fotó könyvet a saját fotóinkkal. (nem netről rendelhetőt, hanem én ragasztom bele kézzel a képeket és írok, rajzolok mellé. Ezen kívul az utolso lapra, rajzolnék egy jegyet, amire ráírnám, hogy ez egy jegy a Londoni Harry Potter Studio-ba, és hogy csak szóljon a barátnőjének (nekem), hogy mikor akar menni és ő majd elintézi a jegyeket.

Nagy Harry Potter rajongo, és már egy ideje tervezzuk, hogy megyunk, de még nem jutottunk el.

Amugy Londonban lakunk.

Szoval szerintetek így jo, hogy nem igazi jegyet foglalok le, hanem csak rajzolom a jegyet ezzel a szoveggel?


22L



2015. dec. 1. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik.

Kreatív, személyes ajándék.

A rajzolt jegy is jó, érteni fogjafogja úgy is.

2015. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tetszik, szerintem nagyon édes ötlet, én már attól meghatódtam, ahogy itt ezt a leírásodat olvastam, kérdező. Szerintem örülni fog biztos, én örülnék ilyennek ,szerintem ez tök aranyos.
2015. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet :) Nem gond a rajzolt jegy, egyszer én is csináltam ilyet, csak máshová és máshogy adtam át :) Én számítógéppel szerkesztettem egy "kupont". Úgy csináltam meg, hogy a kupon kerete az adott helyről készült képek alkotta montázs volt (internetről töltöttem le a képeket) és szövegben ott volt, hogy ez egy belépő 2 fő részére XY helyre .. időpont:.... a kupon tartalmazza: .... stb. Interneten nézegettem kuponokat és onnan vettem ötletet a szöveghez. Nézz szét Te is, hátha lesz még valami jó ötleted, amit ráírhatsz :) És így jobb is, mint az előre megvett jegy, mert így közösen tudjátok az időpontot kiválasztani. Nekem nagyon tetszik és szerintem a párodnak is fog, sok sikert hozzá :)
2015. dec. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélhetőleg tetszeni fog neki is! :)
2015. dec. 2. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!