Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki mennyit költ idén a karácso...

Ki mennyit költ idén a karácsonyi ajándékokra?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy évről-évre egyre nagyobbak az emberek igényei. Egyre drágább dolgokat vásárolnak meg a szeretteiknek.
2015. dec. 3. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mások igényei szerint vásárolok, hanem a SZÍVEM szerint. Igaz rengeteget készítek kézzel is.

2-300 euró a keret nálam, ami a keresetemhez képest nem sok.


És ha drága dolgot veszek, azért teszem, mert szeretem az illetőt, aki nem feltétlenül engedheti meg magának azt adott dolgot, és tudom, hogy örülne neki.

2015. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én meg úgy vezsem észre, hogy évről-évre egyre hülyébbek a zemebrek és általánosítnak, a környezetemben senki nem kap egyre drágább holmikat például, egyrészt mert nem telik rá, másrészt meg aki amit akar, azt előteremti magának év közben.
2015. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!