Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak ajándékba egy...

Mit adjak ajándékba egy osztálytársamnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Húztunk neveket az osztályban, én egy lányt húztam. Nincsen semmilyen kikötés, bármilyen ajándékot adhatunk egymásnak, az ára sincs megszabva, de nyilván nem akarok egy vagyont rákölteni. Az a baj, hogy semmit nem tudok róla, szerintem kb. 5 szót beszéltünk három év alatt. Nem akarom megkérdezni a barátaitól, hogy mit szeret mert ugye titokban kell tartani egymás előtt, de biztosan neki is elmondanák. Az meg elég átlátszó lenne ha puhatolóznék vagy megkörnyékezném a lányt. Arra gondoltam, hogy sütnék neki sütit, vegyesen mindenfélét, kicsit karácsonyosan ízesítve, díszítve....muffin, cupcake, mézeskalács, chocolate chip cookie stb., pinteresten nagyon sokat találtam és ezt egy szép, letisztult, szalaggal átfűzött, díszdobozba csomagolnám be neki. Viszont itthon leszólták ezt az ötletemet....Ez szerintetek is gagyi lenne? Mit adhatnék neki?
2015. dec. 5. 11:39
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ez aranyos ötlet, feltéve ha édesszájú. :)
2015. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen osztályos ajándékozásokat annyira nem kell komolyan venni, a szándék a fontos. Én mindig elintéztem pár csokival, esetleg egy könyvvel, ha tudtam, hogy miket szeret olvasni az illető. Az se tragédia szerintem, ha megtudja, hogy te húztad.
2015. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy szép bögre + valamilyen bonbon/csokoládé szerintem jó megolás.
2015. dec. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!