Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen karácsonyi ajándék...

Milyen karácsonyi ajándék (3hónap után)?

Figyelt kérdés

Milyen ajándékot vegyek?

Vagy csináljak még valamit kézzel?

3hónaposak leszünk dec.22én és karácsonyra vettem barátnőmnek egy 16karátos arannyal bevont Swarovski kristállyal diszitett szívecske alakú nyaklánc fülbevalló szettet.


De valamit még szeretnék hogy ne csak annyi legyen hogy vettem valamit és kész.....


Ötletek,tanácsok,tippek, bármi jöhet előre is köszönöm ;) :D


17/f



2015. dec. 7. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Uh.

Mikor meglattam a kerdest, gondoltam, leirom, hogy en a baratomnak, akivel 5 honaposak leszünk, egy Star Wars figuras pendrive-ot vettem, de aztan lattam, hogy nem ugyanaz a kategoria... :)

Ööö... vmi fenykepes cucc, akar egy naptar, a ti kepeitekkel?

2015. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bonbon,bögre,könyv,süti
2015. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vettem neki a nyaklanc,füllbevaló kombot még vegyek neli egy képkeretet éa bele a kêpünk vagy már csak egy nagy bonbon és kész?
2015. dec. 7. 14:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapra arany ékszer, gratulálok... de fog hiányozni az pénzt, majd ha már nem lesztek együtt. Nem csesztetni akarlak, csak egyszerűen nem gondolkodsz logikusan. A másik meg, hogy sokkal nedvesebb lenne, ha pl írnál neki egy verset, mint egy snassz ékszertől... nem az a legjobb ajándék, ami minél drágább... :D majd rájössz.
2015. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ARANYAL BEVONT , nem arany csak bevont amugy 7200ft volt
2015. dec. 7. 16:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki parfümöt... nem értek én ehhez :D
2015. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, senki nem bírálta az ajándékot. Biztosan örülni fog neki a címzett. Az előző válaszolók csak arra utaltak, hogy több okból sem érdemes ennyiért ajándékot venni (pl.: instabil/friss kapcsolat, nem ismeritek még annyira egymást, nem tudjátok mennyire lesz tartós, illetve hogy az ajándék pénzbeli értéke nem feltétlen van egyensúlyban az okozott örömmel).

Nagyon dicséretes hogy örömet szeretnél okozni és hogy ennyit agyalsz rajta, hogy jogy lenne a legjobb.

Szerintem meg kézzel készíts valami személyesebbet is. Pl. karácsonyfadísz a közös képetekkel, vagy egy szép idézettel. Lehet fénykép keret is, rajz, sütemény, bármi.

2015. dec. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerintetek egy kopirozot rajz, vagy ha kézzel nem akkor géppel szerkesztett? Kézzel milyen személyesebb jelegüt adjak,csináljak?

Nem fog neki rosszul esni hogy ennyit költök rá stb?

2015. dec. 8. 08:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Bőven elég a nyaklánc és a fülbevaló.
2015. dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8, Ne szenvedjél már, "Ez nem katasztrófa, csak Karácsony!" :D Ez Animal Cannibals:)
2015. dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!