Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 7 éves kislánynak karácsonyi...

7 éves kislánynak karácsonyi ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Már van rengeteg barbija, rajztáblája, kirakósa, igazából nem is tudom, hogy mit kellene karácsonyra venni neki. Egy tabletet vagy egy okos telefont szeretne, de arra jelenleg nincs pénzünk. Nagyjából a játékokkal is, amit kap max 2 napig érdekes neki, utána elő sem veszi.
2015. dec. 2. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ruhát. Pl. H&M-ben nagyon jó a gyerekosztály. Vannak különleges ruhák is, hercegnős, jégvarázsos :). És árban is jó.
2015. dec. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
En legnagyobb ajandekkent a 7 eves lanyomnak elektromos sakkjatekon gondolkodom, vagy a Galileo/Tiptoy földgömbön, vagy egyszerüen radio+cd lejatszo, amibe majd angol tanulo-cd-ket, zenei cd-ket is tud tenni. Nagymamaktol (szinten mi vesszük meg) mesekönyvet (amiböl olvashat), ill. tiptoy-os könyvet, amiböl angolul tanulhat. Es hogy csak a jateknak is legyen, egy babat kap (2 Barbija van es 2 Monster high, ezek melle egyet). Remelem, nem lesz tul sok a kepessegfejlesztö az igazi "jatek" javara...
2015. dec. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vrgyél neki olyan könyvet ami érdekli.Vagy DVD-t.Ceruzákat,társasjátékot.
2015. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Androidos kütyüt én biztos nem vennék neki. Nagyon hamar ráfog szokni, aztán lesheted mennyit lesz veletek :( Tapasztalatból tudom :(

Ha lesz hozzá tehetsége, később inkább egy számítógépet vegyetek neki, vagy egy laptopot, mert nagyon sok mindenre fel tudja használni majd, így tanulásra is.

Ha viszont tényleg maradna a kütyü, akkor inkább tabletet, mert olcsón meglehet úszni. 15-20 ezerért már van, használtam olcsóbban is.

Illetve a körülnézel a szolgáltatóknál pl.: thome ott is találsz részletfizetéses táblagépet alacsony kezdőrészlettel.

2015. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én sem akarok neki telefont venni, mert egyrészt az anyucinak kellene (elváltak a férjemék), másrészt még nem tud sem írni sem olvasni, telefonálni úgysem fog rajta, sem smst írni.


Tabletet megint hülyeségnek tartom, hiszen max játszani fog csak rajta, másrészt a kistesói ezt is össze fogják törni, mint a másik kettőt. De ez a gyerek és a férjem kívánsága, nekem nincs beleszólásom.

Anyósom mesekönyvet akar neki venni.

2015. dec. 8. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!