Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándék anyának?

Karácsonyi ajándék anyának?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit kellene adnom anyának karácsonyra? Szeretnék valami meghatót, aminek tényleg örül, de nincs ötletem. Sokszor írtam verset, vagy volt, hogy rajzoltam egy naptárat (minden hónaphoz más képpel). Sajnos attól tartok olyan ajándékot, aminek elkészítéséhez sok idő kell, nem tudok készíteni. Kíváncsi lennék bármilyen jó ötletre.

2015. dec. 5. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeret? Arra alapozd az ajándékot, amit szeret. Nem muszáj csinálni. Pl ha szeret olvasni, vegyél neki egy jó könyvet. Vagy ha van videód közös élményekről, azt vágd össze és rakj be alá egy megható zenét. De bármit adhatsz neki, ami tőled kitelik, ha szívből adod, örülni fog neki.
2015. dec. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Irj valami emlékkönyvet a tíz legmeghatóbb, legszeretettelibb közös élményetekkel. Csinálhatod egy vászonra is, vagy valami, hogy falra lehessen akasztani. Ilyenekre gondolok, hogy "amikor villámlott és átszaladtam az ágyadba, és te átölteltél" :D


Aztán, átléphetnéd a küszöbét a túlzásba vitt megünneplésnek, elvileg a kisjézust ünnepeljük,nem anyukádat :)

Hívj neki egy masszőrt vagy egy takarítónőt. Miért kell meghatni. Minek dolgozol rajta ennyit? Rendben vagytok, szeretitek egymást, ne légy hatásvadász.


Ő meghat?

2015. dec. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Kaptam a lányomtól egy "legjobb édesanya" felíratos kulcstartót, nagy Merci bon-bont, egy könyvet,kötött kesztyűt és egy rajzot a családról.Nagyon örültem neki.Vagy ha nincs jobb ötleted, süthetsz neki, nagymama, vagy valami felnőtt segítségével, szív alakú mézeskalácsot karácsonyra, amit celofánba becsomagolsz szépen és masnival átkötöd. Biztos örül neki anyukád, mert te készítetted.Egyébként meg az a fontos ilyenkor és ezt soha ne feledd el, hogy ha felnőttél is, de a család együtt legyen, szeretetben, békességben karácsonykor.Mindig legyen elég időd a szüleidre is. :D
2015. dec. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!