Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » -Konzol kérdése karácsonykor-...

-Konzol kérdése karácsonykor- /Melyik generáció kerüljön . A fa alá? /

Figyelt kérdés
Sziasztok! Unokaöcsém 14 éves és a félévi jegyei és elért teljesítményéért a családdal úgy döntöttünk, hogy meglepjük karácsonyra egy Xbox készülékkel. A kérdés csak AZ lenne, melyik generáció kerüljön a fa alá? Utánanézegettem és láttam, hogy egy ONE készülékért mind a konzolért, mind pedig a játékokért borsos árat kérnek. A gond ezzel csak az, hogy nem vagyok benne biztos, hogy meg fogja tudni venni ilyen áron a játékokat a zsebpénzéből. 360 téren már olcsóbb a helyzet a játékok terén, azonban ez már a kifutó generáció. Szóval a lényeg az, hogy szerintetek melyik éri meg jobban karácsonyra, illetve egy 14 éves fiú számára. A válszokat előre is köszönöm!

2015. dec. 9. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
One.
2015. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
szerintem meg 360-at kiadtak arra már több 10ezer programot azzal is el lehet lenni 1évtizedig
2015. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Egyérszt Playstationt vennék és nem Xboxot, ugyanis arra sokkal jobb játékok jönnek ki, de ez mellékes...:)


Ha már Xbox, akkor One. A 360-nak semmi értelme. Mi is eladtuk a régi PS3-at, amikor a PS4-et megvettük. A 360-as generáció már 2 éve "lejárt", tehát bármilyen játék, ami elérhető rá, valószínűleg már unalmas a fiadnak (a nagyrészük PC-re is kijött, szóval gondolom játszotta azon már).

A leendő játékokat pedig nem muszáj újonnan megvenni, használtan jóval olcsóbban megkapja az ember, angliából vagy németországból rendelve pedig eleve olcsóbb a magyar boltokénál (amazon, ebay). Ezen a téren a fiad valószínűleg találékonyabb, mint te :)

Nem beszélve arról, hogy az olyan játékokat, amiket nem játszik többször végig el szokás adni, és annak az árából kap újabbat.

2015. dec. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A megunt játékokat egész korrekt áron tovább lehet adni és használtan is pár ezer forintért kapni játékot, fölösleges eredetikre vagyonokat kiadni, csak arra kell figyelni, hogy ne legye karcos a lemez. Ha meg már konzolgépet vesztek neki, mindenképpen új generációsat (xboxone vagy ps4), mert arra jelennek meg az újabb címek, pár év múlva már tényleg elavult lesz az xbox 360.
2015. dec. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! One lesz!
2015. dec. 10. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!