Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A barátommal karácsony előtt...

A barátommal karácsony előtt leszünk egy hónaposak. Venni akarok neki valamit karácsonyra de egyszerűen nem tudom hogy mit kéne. Szerintetek mit vegyek/ készítsek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem! Mindene megvan. Ne gyertek azzal hogy én ismerem meg ilyenek...mert ez nem segít.

mind a ketten 16 évesek vagyunk.



2015. dec. 10. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Pedig te ismered! Szerinted hülyeségből mondjuk? Nem! Azért mondjuk, mert hülyeség a kérdés! Te ismered, te vagy vele, te tudod, hogy mit szeret! Vagy legalább lett volna annyi eszed, hogy a tulajdonságait leírod. De arra már nem futja. Csinálj neki egy koszorút, amire teszel olyan dolgokat, amiket szeret. Zum Beispiel. Ennyit lehet mondani. Még egyszer, nehogy elkerülje a figyelmed: TE ISMERED!
2015. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Okéoké....

akkor most valaki értelmes válaszokat?!

2015. dec. 10. 18:02
 3/5 anonim válasza:
100%

szia! mivel még nem vagytok együtt régóta, én kizárnám a nagyon érzelmes ajándékokat. nincs valami hobbija? mert akkor vehetnél ahhoz valami apróságot. szeret olvasni? trónok harca valamelyik kötete?

egyáltalán mennyit szánsz rá? :)

2015. dec. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az első válaszoló is értelmes választ adott, igaza van! Neked kell ismerni őt, és tudni, hogy mi az, amit szeret. Ha viszont még nem tudod -ami könnyen előfordulhat, mivel 1 hónapja vagytok együtt-, én azt tanácsolom, hogy vegyél valami finom bonbont, vagy táblacsokoládét a kedvenc ízesítésével. Hidd el, nem fog megsértődni, ha csak ennyit adsz neki. Elvégre még nagyon fiatal a kapcsolatotok veletek együtt is! :)

Kellemes ünnepeket!

2015. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha én lennék a barátod, akkor nagyon örülnék egy képnek rólad, egy együtt töltött estének/napnak, egy kellemes közös programnak. főleg ha olyasmi, ami engem is érdekel. kétszer annyi idősen én jobban értékelem a személyes és érzelmes dolgokat, közös programokat és élményeket.

a kézműves apróságokat viszont kevésbé értékelem, nem vagyok a felesleges tárgyak híve.


viszont ő lehet, hogy jobban örül egy számítógépes játéknak, foci/kosár labdának, vagy egy Star Wars figurának, egy könyvnek, vagy egyéb tárgynak.


én például nem biztos, hogy ünnepelném az egy hónapot, mert az még nem olyan sok idő és a fiúk általában kevésbé tartják az ilyen hónap és évfordulós dolgokat számon. inkább a karácsonyt ünnepeld vele, az mindig a szeretet ünnepe, így van miért ünnepelni.

2015. dec. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!