Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ötletek karácsonyi ajándékra?...

Ötletek karácsonyi ajándékra? 1 éves kislánynak? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1éves kislányomnak fogalmam sincs,h mit megyek! Igazából elvesztem a játékok birodalmában! :-(


Valami készségfejlesztősre,zenélősre,mókásra gondoltam!

De mi van ha nem köti le? A ti hasonló korú gyereketeket mi kötötte le? Milyen játék? Uhh.. Annyi féle-fajta,ilyen-meg olyan van,h totál összezavarodtam:-)

10-15ezer forintig!

Köszi ha válaszolsz :-)


2015. dec. 12. 20:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Megyek helyett vegyek!! :-) Telo,bocsi :-)
2015. dec. 12. 20:39
 2/3 anonim válasza:

Nekem ugyan fiam van, és 14 hónapos, de azért leírom miket kapott születésnapjára, ill. kap majd karácsonyra, hátha akad közte olyan, ami a kislányodat is érdekelné.


Az én fiam szereti az autókat, kapott / kap majd több fajtát, de ez lehet, nálatok tárgytalan.


Mesekönyvekből rákattant a Boribon-könyvekre, úgyhogy abból kap majd párat.


Kapott egyszerűbb kirakósokat, formakeresőket ilyenekre gondolok, már próbálkozik velük:

- [link]

- [link]

- [link]

Ez még valószínű korai lesz nálunk, de ki tudja

- [link]

itt a kerekeket el kellett vennem, mert befér a szájába, szóval másik forma valószínűleg jobb lett volna


Szereti még a fomrabedobókat, abból több is van, Montessori-toronnyal is játszik.


Ezt a kukacot is szereti:

[link]


Van még egy egyszerűbb tanulóasztalkánk, rövid ideig az is leköti.


A fa építőkockát még nem nagyon használja, van egy Maxi Blocks nevű építőkocka, azzal viszont próbálkozik.


Kap egy ilyen játékot is:

[link]

2015. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi a választ!!

:-)

Tetszenek az ötleteid! Amúgy a lánykám szereti az autókat:-) apuka autószerelő ezért még jó,h vannak autók a játékok között :-D

2015. dec. 12. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!