Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit szoktatok karácsonykor...

Mit szoktatok karácsonykor csinálni?

Figyelt kérdés
Na szóval azért írok mert arra szeretnék ötleteket kérni hogy ti mit csináltok karácsonykor. A családunkban most nem kellemes változások történtek ezért talán jó lenne pár új szokás vagy ilyenek. Kérlek normális válaszokat írjatok.

2015. dec. 13. 20:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
úgyan azt mind máskor
2015. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
enni
2015. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Rokonlátogatás, pihenés, olvasás. Ha olyan idő van, akkor a természetbe is kimegyünk.
2015. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
a mi családunkban is nem túl kellemes változások történnek, én legszívesebben most egyedül karácsonyoznék. :(
2015. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%

Eszünk,sok sütit :D

Amúgy,semmi extrát.

2015. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 yakuza007 válasza:
Ha van család,akkor felkeresni őket.Ha van gyerek akkor még könnyebb.Ajándékozás és játék,na meg a nagy evések mindenhol.Halászlé,bájgli:)Ha csak egedül akkor olvasás,sok karácsonyi film megy ilyenkor egyébként.Otthon is hangulatos,és ott élvezem a pihenést.
2015. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
Ugyanazt, mint egyébként is csinálnánk.
2015. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Eszünk, filmeket nézünk, társasozunk, sétálunk
2015. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nálunk 24-én szűk családi vacsora van. Mindig valami különleges a menü, amit az egész délután során készítünk el közösen, miközben feldíszítjük a fát. A vacsora inkább estebéd, 4-5 körül szoktuk elfogyasztani, utána pedig közösen kibontjuk az ajándékokat és van valami családi program. Filmet nézünk, társasjátékozunk.

25-én és 26-án pedig rokonokhoz megyünk, vagy ők jönnek, ez mindig változik. Megvendégelés, közös ebéd és főleg beszélgetés van, mert ritkán találkozunk.

2015. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
24.-én de. van ajándékozás, aztán gőzölt, kb 3 felé ebédelünk, aztán pihi, beszélgetés, tv, aztán nekiállunk csomagoló, fürdés,fekvés.Másnap reggel indulunk a nagyszülőkhöz, akik 400 kmre laknak,és január 2.-áig haza sem jövünk.
2015. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!