Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adhatnek neki? (Bovebben...

Mit adhatnek neki? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés

En 13 eves vagyok a baratom 15. Kerdeztem mar mit szeretne de o csak azt mondja mindegy. Amit szeret az a csoki es nincs kedvenc szine. Romantikus tipus. Nem szeretne neki fotokat adni stb....

Arra gondoltam meg hogy egy lakatot adok neki amire rairom a nevunk es elhelyezzzuk valahol vagy csak nala lesz es azt csinal vele amit akar.



2015. dec. 13. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:

A lakat tudod, hogy mit szimbolizál? Mi az, hogy nála lesz és majd csinál vele, amit akar? Haszontalan.

Olyan dolgot vegyél vagy készíts neki, aminek van valami funkciója. Tudja használni es közben szeretettel gondol rád.

Aranyos ötlet az is, ha kap egy puha plüsst, amit befújsz a parfümöddel mellé csokit vagy egy levelet, amiben leírod, hogy mit szeretsz benne.

Ennyi idősen nem kell túlkombinalni az ajándékozást.

2015. dec. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!