Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit tegyek? Szenteste vacsorak...

Mit tegyek? Szenteste vacsorakkor a nagyanyám a büdös kutyáját az asztalnál az asztalról -asztalnál ül a dög- eteti és a kutya oda is okádik akár. Nagyon undorító. Szerintetek is igazam van abban hogy a kuta nem az asztalhoz való?

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
A kutya is a családhoz tartozik, karácsonykor is mellettünk a helye. Ha zavar a nagyid egy szem kutyusa, szeretettel várunk egy kis edződésre. Náluk egy foxi és hat cica sürgölődik olyankor a lábaink körül, na meg időnként az ölünkben.
2015. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát ne is haragudj de a kutya az nem családtag, hanem kutya. amúgy idén valszeg a mama visszafoglya magát mert tudja hogy amúgy fogom, felállok az asztaltól ha meglátom hogy gusztustalankodik és hazamegyek. a többiek sem hagynák ezt. amúgy nem tudom milyen beteg ember az akinek a kutya a családtagja és nem a saját rokonai.... -.-
2015. dec. 16. 21:25
 3/7 Kkicsii válasza:
42%
Remélem veled is így fognak bánni, ahogy te a kutyussal:-))))
2015. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. köszönöm a jókívánságot. szerencsére az én családom jelentős része normális és nem pedig degenerált. az csak a mamámra jellemző, de mentségére szóljon idős már szegény.
2015. dec. 17. 18:25
 5/7 anonim válasza:
Kérdező: neked nincs szíved!a kutya jobban szereti az embert magánál és ha kell fel is áldozza magát az emberért!a kutya jobban kimutassa valamikor a szeretetét mint a családtagok!ha van kutyád akkor szegény kutyust csak sajnálni tudom!
2015. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát szerintem nagyon is jó, ha az embernek a kutya a családtagja! Ha pedig a kutyát arra nevelték, hogy egyen az asztalról, akkor az nem az ő hibája. (De cuki lehet egy kutya aki az asztalhoz ülve eszik)
2016. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Emili ^^ válasza:
Az állat is a család tagja, mert ott él veletek. Tegyük fel hogy nem egy dögről beszélünk,, hanem egy állatról, egy élőlényről. Persze elég ritka ha pont ott jön rá a hányhatnék kb. Nem érdekel ha kiabálsz velem, de lehet túlreagálod kicsit. Az idősebbek aranyszívűek :)
2016. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!