Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi jó a karácsonyban? Hogy...

Mi jó a karácsonyban? Hogy álszent emberek eljátsszák, mennyire szeretik egymást, miközben a bolygó teljesen el nem pusztul a vásárlási őrülettől, amit ez előidéz?

Figyelt kérdés
2015. dec. 24. 01:20
1 2
 11/15 anonim válasza:
Azért,ahhoz hogy vidám családi este legyen,az összes családtag kell.....
2015. dec. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Kapitalista f...ság ez az egész!
2015. dec. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Trevor. válasza:
Lehet, hogy te nem, de én fontosnak tartom a családomat és máskor év közben pl. stressz miatt sokszor nem vagyok kedves velük. Karácsonykor végre kedves lehetek velük és ebben nincs semmi álszentség. Akit meg nem szeretsz, azt karácsonykor sem kell (van olyan ember, akit a legszívesebben megölnék...).
2015. dec. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Dehogyisnem, ez a legnagyobb álszentség, hogy "de legalább karácsonykor kedves vagyok"... Mekkora baromság ez! Ha tényleg kedves lennél, akkor az év minden napján az lennél, nem csak akkor, amikor megmondják neked, hogy mikor legyél az. Be vagy programozva, mint egy robot.
2015. dec. 25. 15:41
 15/15 Trevor. válasza:
Mikor mondtam olyat, hogy máskor nem vagyok kedves? Persze nem azt mondom, hogy sugárzik belőlem a boldogság, de alapvetően minden álszentség nélkül kedves igyekszek lenni, nem csak karácsonykor, hanem az év többi 362 napján is.
2015. dec. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!