Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ciki hazudni a karácsonyi...

Ciki hazudni a karácsonyi ajándékról?

Figyelt kérdés
Anyagi gondok miatt nem tehetjük meg. De a suliba már utolsó héten kérdezgették hogy mit kapok. És engem úgyis kinéztek már maguknak, mivel sokszor kisírt szemekkel mentem suliba...
2015. dec. 24. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ne szégyelld magatokat, nem ti tehettek arról hogy nehezebb körülmények között éltek. Inkább légy büszke, hogy a szüleid még így is képesek annyit előteremteni, hogy iskolába járjál, legyen interneted, és azért legyen valami minden nap a hasadban.

Boldogabb és reményteljesebb új évet kívánok nektek! :)

2015. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Anyával élek. Így karácsonyra úgy jártunk hogy nincs tüzelőnk, anya az egyik szekrényt vágta össze. A mamám, testvéreim tudnának segíteni, de ránknyomják a telefont hogy ne siránkozzunk.
2015. dec. 24. 22:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Elegem van mindenből. Folyamatosan bőgők. Idegrohamaim vannak, ami miatt folyton összetörök mindent.
2015. dec. 24. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Abba gondolj bele, hogy karácsony sokkal régebb óta létezik, mint okostelefon meg Xbox One. A karácsony alapvetően nem arról szól, hogy egy fél szobányi dobozt kapsz, a legnívósabb cuccokkal. Régen nem volt ennyi szirszar, mint manapság.


Hanem a családról, a szeretetről, az otthon melegéről, hogy együtt vannak a rokonok, barátok, stb. Szerintem te jobban megtanulod értékelni a dolgokat, mint azok, akiknek csak úgy ott van, mindenféle erőfeszítés nélkül. Hidd el, azok, akik nehezebb körülmények között élnek, sokkal jobban megtanulnak élni, mint azok, akiknek minden ott van. Sokan közülük még egy csekket sem tudnak kifizetni, vagy a boltba lemenni, nem hogy egyáltalán kezdeni magukkal valamit, boldogulni.


Úgy hogy kitartás!


Kívánok erőt, egészséget, békét, szeretet karácsonyra, és 2016-ra egyaránt! Csak ez számít, nem az iPhone.

2015. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!