Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek nem gáz, hogy...

Szerintetek nem gáz, hogy ilyet adtak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Anyukám ajándéka a bátyámtól és az élettársától a gyerekükről készített fotósorozat lett egy snassz fotóalbumba.

Csak nekem ilyen gáz, hogy ezt adták? Any így is sokat segít nekik ők meg egy ilyet adnak.


Ráadásul anyu be is keretezteti a képeket és kirakja a napalpi falára.

Miért gondolja az akinek gyereke születik, hogy utána a képek ajándéok és mindenkinek azt kell nézni?



2015. dec. 27. 17:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem, szerintem ez egy kifejezetten szép ajándék egy nagyszülőnek.
2015. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
A szüleim a legszebb karácsonyi ajándékként emlegetik a fotóalbumot, amit kaptak tőlünk két éve, pedig jó pár, drágább ajándékot is vettünk már nekik. Mindenki más. Az én szüleim örülnek az ilyen ajándéknak. Kaptak már többféle naptárat, bekeretezett képet, bögrét, puzzlet is a saját, illetve a fiunk fotójával. De ők ezeknek az ajandekoknak örülnek a legjobban. Másoknak nem veszünk ilyen ajándékot, de ők maguk is kérik, hogy inkább ilyesmit vegyünk.
2015. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem aranyos ajándék.. Legalábbis még mindig jobb mint egy túsfürdő
2015. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Anyukád örült neki, ne rontsd el az örömöt. Nem te kaptad. Ráadásul jól mutat majd a napalpi falán. Te mit adtál ajándékba?
2015. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 gömbicica ***** válasza:
53%

én már második karácsonyra kapok egy képeslapnyi naptárat a gyerek ovodában készült képével. ennyi!

nem vagyunk egyformák.


én biztos mellé toltam volna legalább egy üveg bort mondjuk :( :(


de hát nem vagyunk egyformák.


megjegyzem nem vagyok anyagias fajta.


másik gyerekemtő, vagyis családjától szinházjegyet kaptunk :)

31-én megyünk az előadásra :)

2015. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
De jó, hogy az ajándékokról szól a karácsony.
2015. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 gömbicica ***** válasza:
35%

megjegyzem én százszor különb képeket csinálok folyamatosan a gyerekeklről és adom át a kártyát anyukának.

és én iknkább élőben nézném őket, mint egy naptáron :(

bocsánat.

ugyan ez vonatkozik a fotókönyvre, de ez legalább egy évet ölel fel a gyerek életéből.

2015. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
Csak ezt nem adnám, vagyis nem adtam. Nálunk kapnak személyre szóló ajándékot is a szüleim és kapnak a gyerekek egész évéről szóló igazi, ragasztott nagy albumot is ajándékba. Anyukám szerintem azt várja a legjobban, pedig látja őket minden héten :)
2015. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 SzMHZs válasza:
67%
Én nagypapámnak egy képet adtam keretben, amin párommal vagyunk rajta, sőt a két kutyánkkal és a két macskánkkal. Papám oda volt meg vissza, mert ritkán lát minket a távolság miatt, és az állatainkat is imádja, mikor nálunk van, remekül elvannak. Mivel megvan mindene, és felesleges dolgokat nem szeretek csak venni, hogy elmondhassam, adtam valamit, ezért ez az ajándék. Mindenki más, de egy nagymamának is szerintem ez jó ajándék. Itt jön képbe az, hogy ez az egész nem a pénzről szól.
2015. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

A nagyszülők általában örülnek ez ilyesminek, szóval nekik egyáltalán nem gáz. Anyukádon is látod, hogy örül nekik :)


Ami engem jobban zavar az az, ha MINDENKI képeket kap a kiscsaládról meg a gyermekről. A sógornőmtől minden évben MINDEN ÜNNEPRE (szülinap, névnap, húsvét!, karácsony) profi fotósnál készült képeket kapunk a kisfiáról bekeretezve. Imádom a kissrácot, 1-2 kép mindig kint is van, na de ez azért már túlzás szerintem. A kisebb ünnepekre, mint a télapó meg a gyerek fényképével készült üdvözlőkártya....


Na ez szerintem már beteg dolog.

2015. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!