Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek anyukámnak és...

Mit vegyek anyukámnak és apukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Anyu:nincs odáig a ékszerekért nem szereti a sminet ,de mégis ha valami ünnepéjre kell menjünk akkor mindig mondja hogy olyan üres a nyaka.Azt is szokta mondogatni hogy minden sálát elveszem ja és sok könyve van de nincs ahol tárolni.

Apu:nagyon egyszerű ember nem iszik és nagyon vallásos.szereti a hazáját



2016. okt. 12. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Apának egy légpuskát, anyának egy fülvédőt.
2016. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%
Sajnos a választ nem tudom, viszont jó látni, hogy valaki már ilyen korán rá készül erre. Én sajnos mindig utolsó percekre hagyom :(
2016. okt. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Szia , en vennek anyukadnak pl egy masszas jegyet , elmenne a szepsegszalonba kapna pl arcmaszkot meg masszast meg pedikur maniku:D ez be szokott jonni. Apukadnak fogalmam sincs senki nem vallasos nalunk
2016. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Anyukádnak egy szép sálat. (Amit majd ne vegyél el tőle.)

Apukádnak egy vallási témájú könyvet, egy szép rózsafüzért, vagy egy szép sárgaréz feszületet.

Én egyszer sárgaréz feszületet vettem apukámnak, nagyon örült neki, rögtön fel is tette a dolgozószobájába. Azóta többen is megdicsérték már, akik látták.

2016. okt. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fényképkeret, fotókönyv.

De a sál/könyv is jó.

2016. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,aereszt tényleg jó ötlet és a sál is ,ja meg a könyv is ☺
2016. okt. 17. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!