Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra a...

Mit vegyek karácsonyra a család tagjainak? Tippek-ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért írtam ide ezt a kérdést,mert azért itt mégis csak felnőttek vannak leginkább és remélem nem hurrogtok majd le,hogy miért itt gyakorin kérdezem ezt.

Szóval èn már nagyon karácsonyi lázban égek,ezért szeretném "összeszedni",hogy milyen ajándékot vegyek a családomnak,de sajnos nem igazán van ötletem.

Mivel nekem még csak idén lett komolyabb fizetésem ezért idáig nem igazán tudtam nagyobb/jobb dolgokat venni,csak csokikat,esetleg képkeretet illetve amik kijöttek a zsebpénzemből.De most szeretném megajándékozni azokat akik engem is megajándékoztak az évek alatt.

Hasznos dolgokat szeretnék venni és mondjuk személyenként maximum 5000Forintot költeni.

Tehát kezdem is a sort,hogy mégis kikről lenne szó.

Anyukám,Apukám,Nevelőanyám,Húgom(5éves),Öcsém(8hónapos),Féltesóm(lány,13éves),Legjobb barátnőm,Párom,Párom anyukája,Három nagyim.

Én a Pepco nevű üzletet néztem ki (ismeritek esetleg?) az ajándékokhoz, mivel ott sok hasznos dolog van és olcsón.De persze bárhová megyek.

Köszönöm a válaszokat!


2016. okt. 17. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Konyvesbolt. Nezz korul. Minden korosztalynak jo ajandek.

Esetleg illatgyertyak, jo kave, agynemu.

2016. okt. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

A pepcoban sok minden van. A konyhai dolgoktól a ruhaneműig minden. Anyának lehet valami a konyhába, kicsitesónak meg játék, az is van ott. Párodnak valami személyeset vennék, amit szeretne. Párod anyukájának is valami konyhai cucc a pepcoból. Nagyiknak szintén pl. meleg takaró a pepcoból.

Aranyos vagy. Sok sikert.

2016. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

én ezeket veszem, hátha segít

anya: szakácskönyv, különleges fűszerek, hozzávalók, saját készítésű fürdőgolyók

apa:koncertjegy

mostohaanya:ajándékkosár, saját készítésű fürdőgolyók

legjobb barátnő: gél lakkok, szintén fürdőgolyó

1 éves kislánya: vettem használtan retró etetőszéket, azt újítom fel, de gondolkoztam vádárlási utalványon, fürdőjátékokon is

mostohatesó(11 éves lány)secret notes napló, 1 kilós gumicukor



És még annyi, hogy az egész családunk elmegy két ünnep között élményfürdőbe, ezt is én állom.

2016. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én és a páeom szüleinek ajándék kosár amiben mindenki talál magának kedvére valót (minőségi szaloncukor, pezsgő, kozmetikai szerek, gyümölcs, kávé)

Testvérem sapkát és könyvet kap

Férjem kulcstartót fog kapni

Gyerekek játékokat

2016. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bögre
2022. nov. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!