Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen karácsonyi ajándékot...

Milyen karácsonyi ajándékot vegyek a másodikos unokahúgomnak?

Figyelt kérdés

Nővéremet kérdeztem,hogy mit lehetne. Ő azt mondta,hogy gumicsizmának örülne,de nagyon nehéz a méretét eltalálni,mert 33-36ban cáltakozó a méret,cipőtől függően,mert széles a lábfeje.

Meg vehetek neki valami "menőt". Na most egy általános iskolás lánynál,mi számít most menőnek?


2016. nov. 13. 14:41
 1/3 anonim válasza:
Hali! Vehetnél neki esetleg valami ruhát, könyvet, hajcsattot, vagy elvihetnéd valami közös programra. Nekem tavaly (12 voltam) nagynéném könyvet vett (imádok olvasni) , egy karórát, egy szempillaspirált(nem nagyon használom) és egy telefontokot. De igazából jobban örültem, hogy beszélgettünk, és itt volt, mivel negyedévente találkozok vele csak sajnos a munkája miatt.
2016. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vennék neki ruhát szívesen,de elég kis husi így nagyobb ruhák kellenek beki,mint a korabeli lányoknak, így sokszor rossz méretet vettem,nem akarok megint mellé fogni.

Inkább olyanra gondolok,mint tavaly oda volt a Monster High-ért és kapott konster highos cuccokat. Most nem tudom,hogy mit szeret és mi lenne a menő.

Néptáncolni szeret,más elfoglaltsága tudtommal nincs. Sokat tévézik (sajnos) szóval nem tudom mit lehetne neki venni.

Az időtöltés egyértelmű,mikor otthon vagyok (mert külföldön dolgozom) akkor sokat lógunk együtt. Jönnek ki látogatóba karácsony előtt, a repjegyeket én fizetem, az is a kari ajándék része. De attól szeretném ha lenne a fa alatt bontani való.

2016. nov. 13. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
én másodikos unokahugom csodakefét kap :) hátha nem lesz végre kín a fésülködés.
2016. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!