Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot vegyek egy...

Milyen ajándékot vegyek egy 17 éves fiúnak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Karácsonyra kell ajándékot vennem az osztálytársaimnak, aki egy 17 éves fiú. Persze lehet mondani, hogy miért itt kérdezed meg, mi honnan tudhatnánk, hiszen a te osztálytársad. Igen ez jogos. Viszont, annyira nem vagyunk egymással kapcsolatban, hogy napi köszönés és semmi más. Egyszer sem igazán beszélgettem vele, semmit nem tudok róla. Azért írtam ide ki, mert hátha nem jönnek negatív kommentek, mert én is csak alig ismerem őt jobban mint ti. Kinézetileg átlagos szerintem. Vékony, magas, szőke, kék szemű. Belsőleg: egész jó fej, ahogy látom, sokaknál kijön, de velem még sem próbált kapcsolatot létesíteni… egyszer nem beszélgettünk. Nem rossz tanuló, de olyan zárkózott néha. Nem tudom, igazából sokat hallgat zenét, mert amikor megérkezik akkor a fülhallgatója a fülén van. Annyit tudok róla, hogy hegedül. Szerintem kicsit bunkó, bár ez az én véleményem, hogy élből nem bírt, pedig én semmi rosszat nem tettem vele. Ha esetleg úgy alakult az ülésrend, hogy egymás mellé kerültünk, akkoris kihúzódott a pad szélére. Nem értem. Más lányokkal és fiúkkal megtalálta a hangot, velem nem. Nem fog ez így hiányozni az életemből, de most kell neki ajándékot adnom. Amikor kihúztam a nevet, akkor nem az volt hogy jajj ne csak őt ne, én a legjobb barátnőmet akartam húzni stb, hanem, ja őt húztam? Ajaj bajba leszek. Ez inkább közömbös érzés. Mert én hangsúlyozom, hogy nem utálom őt, csak semmik vagyunk egymás számára. Én szeretek ajándékot adni, nagyon szeretem a Karácsonyt, de most tényleg bajba vagyok. A legegyszerűbb legáltalánosabb ajándékötletet is szívesen veszem mindenkitől, hátha sikerül feldobnunk valahogy. Amit semmiképpen nem szeretnék adni, ert bár nem ismerem, tudom, hogy nem jó ötlet: szexel kapcsolatos dolgok, ruhadarab, tisztálkodó szerek. (Azt sem tudom milyen illatot szeret, másrészt nem ilyen típus)

Írta ezt egy 17 éves 11.es lány. Köszönöm mindenkinek aki normális válaszokat fog írni!



2016. nov. 19. 08:53
 1/5 anonim válasza:

Ha hegedűl, akkor gondolom szereti is csinálni. Vegyél neki mondjuk egy CD-t, amin hegedűlnek, meg különböző csokikat. Valami zenével kapcsolatos dolgot. Valaminek csak fog örülni.


Lehet, hogy azért húzódik ki a pad szélére, mert te se keresed a társaságát. Beszélgess vele, öleld meg. Sok embernek csak egy ölelésre és pár jó szóra lenne szüksége és egyből semmi baja se lenne.

2016. nov. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Áh ő nem olyan. Próbalkoztam mar beszélgeti, de de csak egy ühm vagy egy ja volt a válasz. A zenével kapcsolatos dolog jó ötlet. Lemezt azért nem merek venni, mert en nem értek a zenéhez, és hogy melyik a jó lemez… de köszönöm szépen a segítséget!
2016. nov. 19. 19:06
 3/5 anonim válasza:

Szerintem kérdezz meg egy haverját az osztályban! :D

Konyv is lehetne, bár nem tudom, milyen árban kell mozognotok. Vagy, ahogy előttem írták, csokiválogatás, ha szereti. :)

Vagy vicces karácsonyi zokni? Bár, mivel visszahúzó,nem biztos,h értékelni fogja, de sosem tudhatod, milyen egy osztályban visszahúzó ember valójában!

2016. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az osztálytársaidat, akikkel jól egyezik, hogy milyen zenét hallgat meg infókat róla. Nézz szét a közösségi oldalain. Ruha ízlését ismerheted. Egy hegedű vagy vonó kulcstartó, esetleg jelkép jó ötlet vagy nyomtass egy polót. A csokit biztos szereti.

18/ L

2016. nov. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a kulcstartó nagyon tetszik! :)
2016. nov. 20. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!