Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak a családtagjaimnak...

Dincuskacc kérdése:

Mit adjak a családtagjaimnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Lehetőleg valami saját készítésű ajándékot szeretnék adni nekik de fogalmam sincs hogy mit. Lehetőleg ne keljen hozzá sok dolog de azért legyen mutatós de ha van valami olyan tárgy internet direkt családtagoknak akkor légyszi küldjön valaki olyat is. Előre is köszi mindenkinek a válaszokat

2016. nov. 20. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pl világítós üveget csináltam anyuéknak :) Csak világító festé kell hozzá, meg dekor üveg :) Nézz fel a youtube ra és ott nézhetsz igazán kis kalssz ötleteket! Vagy Google ben keress hobbi oldalakat! :)
2016. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyelvtan ötös jól mutatna. Hajrá!
2016. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kinek szeretnéd? Szüleidnek vagy testvérednek? WC papír gurigából sok mindent lehet csinálni (pl. Repülő,ceruzatartó , bábuk, pálya... de ha az interneten rakeresesel mit lehet csinálni WC papír gurigából akkor sok mindent találsz... vagy ha kisebb embernek akkor régi ruháidat is odaadhatod.
2016. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly saját készítésű képeslapokat csináltam a kicsit távolabbi rokonoknak.

Nagyon tetszett nekik! :)

2016. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) :)
2016. dec. 1. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!