Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek karácsonyra? (lent)

Figyelt kérdés

Üdv!

Mindketten 19 évesek vagyunk, valamint fél éve vagyunk együtt. Közeleg a karácsony és nincs ötletem mit vegyek.

A keretem olyan 20-25 ezer ft körül mozog, ennél többet sajnos nem tudok költeni. Nem muszáj, hogy ez egy ajándék legyen de nem szeretném nagyon el aprózni, inkább 1-2 nagyobb ajándékot szeretnek venni, nem 8-10 db mütyűrt.

Amikre gondoltam de végül elvetettem az a parfüm és a ruha. Mindkettővel nagyon mellé lehet fogni, a ruhával a méret miatt, a parfümmel az illat miatt, ami ha nem tetszik neki akkor nem használja, ugyanolyat amilyet most használ pedig nem szívesen vennék, hogy aztán legyen másfél üveg ugyanolyan parfümje.


Gondolkodtam ékszerben, azaz nyakláncban. Arany nincs ennyiért, csak ezüst vagy bizsu. Nem tudom mi lenne a jó:S

Valakinek van ötlete?



2016. nov. 22. 15:12
 1/8 anonim válasza:
vásárlási utalvány, belépőjegy
2016. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nem tűnik nagyon ötlettelennek? Mármint a belépőjegy jó, de a vásárlási utalvány olyan személytelen és utolsó utáni dolognak tűnik. Valami tartósabbat szeretnék amire ha ránéz vagy használja akkor tudja, hogy tőlem kapta.
2016. nov. 22. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Menjetek el sétálni egy kicsit, próbáld meg megfigyelni, milyen kirakat előtt áll meg, mi tetszik neki?

Pl. egy szép bőr pénztárca vagy egy szép női óra jó ajándék lehet...

2016. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha sétálunk plázákban vagy utcán, akkor általában ruha boltok előtt áll meg vagy be is megyünk. Csak a ruhavásárlás nagyon kényes, ha véletlen nagyot veszek azt hiszi kövérnek találom ha kicsit akkor vissza kell vinni kicserélni. Ha pedig jó a méret akkor se biztos, hogy jó a szabása és jól áll neki, próba nélkül magamnak sem veszek.

Órája van, egy egész jó márka és szereti is, így nem szeretnék valami rosszabb minőségű divatórát venni.

Azért nehéz vásárolni, mert szinte mindene megvan ami kell, egy-két dolog lenne amije nincs meg, az viszont messze nem fér bele a keretbe.

2016. nov. 22. 16:57
 5/8 mi a fene ***** válasza:
Falra rézkerc, vagy grafika. kedvenc helyről, vagy épületről, esetleg olyan helyről, ahol megismerted,
2016. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem az ezüst jobban tetszik, de kínosan érzem magam ha nagy összegre vásárolt a volt barátom. Legyen egy kicsit meghitt is. Pl az ajándék mellé legyen valami egyedi. Pl egy razj vagy általad írt levél. Ilyen romantikus dolgok feldobnak bármit, bár lehet hogy nem ilyen minden lány.

18/L

2016. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Manócska1 válasza:
valami gravírozott tárgy,amire rágravíroztatod mondjuk a neveteket és a megismerkedésetek évszámát vagy egy szívet
2016. nov. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A közös képekből álló fényképalbum is szerintem nagyon jó ötlet.Ha lehet szerintem próbálj személyeset adni vagy készíteni,ha már úgyis azt mondtad,hogy meg van mindene.
2016. nov. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!