Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nem tudom már mit vehetnék neki.17 éves kapott már tőlem ezüst láncot,nagy macit,sálat,rengeteg virágot,polót...gondoltam már hogy menjünk el ketten valahová de ez nem kivitelezhető.(hosszú történt)...szól szerintetek?

2016. nov. 26. 22:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 10.000ftom van most erre a célra :(
2016. nov. 26. 22:49
 2/5 anonim válasza:
100%

Én a helyedben összeállítanék neki egy romantikus fényképalbumot a képeinkkel. :D


16/f

2016. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Romantikus fényképalbum tök jó ötlet. Én is ezt szeretném már pár éve de még nem csinálta meg nekem a párom (az ő gépén vannak a fotók).

Mindenképp valami személyeset adj vagy közös élményt pl. páros masszázs vagy hajókázás ilyesmik.

2016. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az album nagyon-nagyon jo otlet:D Tuti siker!!:D
2016. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer csinált a párom egy videót, ami végülis a képeinkből állt és alá volt vágva a kedvenc lassú zeném, közbe pedig be-be ugrottak a képekhez kapcsolodó vicces pillanatokról pár megjegyzés. Akármit is kaptam az évek során , nekem ez a kedvenc ajándékom tőle, mert foglalkozott vele, nem is keveset és ez tuti, hogy rólunk szól.
2016. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!