Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra? (Nem,...

Mit kérjek karácsonyra? (Nem, nem egy laptop és egy iPhone 7 között kell döntenem)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a szüleim (főleg anyu) imádnak velem lenni és megadni/venni amit szeretnék. Én viszont nem szeretném, ha minden pénzüket rám költenék. Én pólókat és párnákat szeretnék rendelni, de annak egész biztos rohadt sok lenne a szállítási költsége. Anyum pedig Copic filctollakat szeretne nekem venni (kib*szott drága). Szóval valami olcsó ajándék amit még használni is tudok? 13/l

2016. nov. 27. 18:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
A szállítási költség ruháknál 1000-1500ft. Azt nem sok. De van ahol 890ft. Szóval nézz szét és nyugodtan rendelj. Meg le van írva mindenhol hogy mennyibe kerül.
2016. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Amerikából is? Igen, szóval én ilyen sorozatos pólókra gondoltam.
2016. nov. 27. 19:04
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Milyen sorozatos pólókra? Nyomott mintás pólót itthon is csináltathatsz (ha ilyesmiről van szó), akár általad küldött mintával is.

[link]

Ugyanígy műxik párnára is.

2016. nov. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék nyomtatni, mert hamar lekopik. Ejthetnénk a póló témát? Valami más?
2016. nov. 27. 19:30
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

Először is egy szappant a szádba, meg némi jó modort. 13 évesen nem illik így beszélni.

Egyik oldalon sem kérnek horror árakat a szállításért, 3-4000 forintos pólók mellett 690 ft csomagolási díj igazán nem sok. Külföldről is bármit meg lehet rendelni és nem fog tízezrekbe kerülni.

Inkább örülj neki, hogy a szüleidnek van pénze, és szeretnének valami szép ajándékkal meglepni karácsonykor.

Ha meg mindenképpen valami OLCSÓT akarsz, akkor legalább annyit tudj eldönteni, hogy mit szeretnél. Ha én most azt mondom, hogy kérj egy Tescos üvegpohár készletet, akkor azt kérsz? Olcsóér' adják. Meg még használni is lehet.

2016. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

"Nem szeretnék nyomtatni, mert hamar lekopik."


Miért, szerinted amit már mintásan veszel "sorozatos pólót", az más eljárással készül?:D


" Ejthetnénk a póló témát? Valami más?"


Persze, ejthetjük. Mivel még azzal sem vagy tisztában, hogy normális ember ilyenkor megköszöni a segítséget, még ha nem is akar élni vele, javaslom, kérj illemtankönyvet karácsonyra. Antikváriumban már lehet kapni annyiért, amennyi a költségvetésetekbe belefér.

2016. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5-6 ugyan az a személy vagy?! A legtöbb velem egy korú már a szüzességét is elvesztette én meg káromkodtam, na és?! Már az öt éves is anyázik! Ha nem tudsz választ adni, akkor menj el! Illem?! Beszólni azért mert valaki segítséget kért, az illem?! És képzeld el, nincsen pénzük, de még azt is rám költik és ennek én nem örülök!
2016. nov. 27. 20:22
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem vagyunk ugyanazok. Én írtam az illemtankönyvet a következők miatt (kifejtem, hogy megértsd):

- te ezt írtad: "Én pólókat és párnákat szeretnék rendelni, de annak egész biztos rohadt sok lenne a szállítási költsége."

- én ezt: "Nyomott mintás pólót itthon is csináltathatsz (ha ilyesmiről van szó), akár általad küldött mintával is.

[link]

Ugyanígy műxik párnára is." Vagyis javasoltam olcsó megoldást arra, amit szeretnél.

- erre te pökhendi, (vagy bunkó, esetleg s..ggfej, ha már ilyen nagyfiú/lány vagy:D) módon ezt reagáltad:"Ejthetnénk a póló témát? Valami más?" A helyes reakció minimum a következő: "köszönöm, de nem szeretnék nyomtattatni. Szeretnék még ötleteket!"


Az órának vége, mehetsz aludni.:-)

2016. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem, bocs!
2016. nov. 27. 20:50
 10/14 anonim válasza:

Kérjél pl:könyvet,parfümöt,esetleg egy új iskolatáskát

De ha végképp nincs ötleted mond meg a szüleidnek hogy amit venni akarnak annak az árát adják oda és ha valami valahol megtetszik megtudod venni!☺

2016. nov. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!