Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mért van az hogy én úgy...

Mért van az hogy én úgy utálom a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem érzem azt a nagy valamit amit mások. Mért nem tudok én is örülni ilyenkor?

2016. nov. 30. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt mi honnan tudjuk?
2016. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert inkább negatív emlékek kötődnek hozzá, mint pozitív?
2016. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én régen szerettem,mindig elképzeltem hogy tök jó lesz most az egyszer végre..és mindig elrontották valakik...én ezért utálom.Sosem úgy sikerült,ahogy akartam.
2016. nov. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van első. Sajnálom. Velem semmi nem történt..................
2016. dec. 1. 14:28
 5/7 anonim válasza:
Én sem értem minek kell transzba esni egy ünnep miatt :D
2016. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akik szeretik azoknak mind csupa jó élmény kötődik hozzá. Többeknél mint nálunk is a család együtt van, nevetgélünk beszélgetünk, jókat eszünk mindezt "játékkal" fűszerezve, nem beszélve arról a rengeteg mesebeli élményről amit a családom okozott nekem gyermekként. Ha nekem is lesz családom ugyanezt a mesevilágot, varázst szeretném tovább adni én is a gyerekeimnek. :)

Mindig nagyon sajnálom ha másnak nem ezek az élményei, vannak akik azzal palástolják karácsony nem szeretetüket hogy gúnyolják ezt az egészet "mitől kell így transzba esni" felettem, holott nekem csak az lebeg lelki szemeim előtt, hogy sosem tudja meg mi az amiről én beszélek... De egyébként azért esünk transzba amit leírtam, mindezt érzelmekkel és jó hangulattal túlfűtve. Ettől ki ne esne transzba ha megtapasztalja? :) Kívánom hogy előbb utóbb legyen benne részed, ha más nem majdani családoddal úgy ünnepled ahogy szeretnéd, és akkor szeretni fogod. :)

2016. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,talán igazad van az én családom szanaszét van hullva.Lehet ez az ok.Azzal szoktam ilyenkor elnyomni a fájdalmam hogy karácsonyi filmek tömkelegét nézem ilyenkor :). de a varázs csak a filmek végéig tart.
2016. dec. 15. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!