Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nálatok idén mennyi lesz a...

Nálatok idén mennyi lesz a karácsonyi büdzsé/keret?

Figyelt kérdés
Ételre és ajándékokra együtt értendő. :)

2016. dec. 1. 09:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nehéz lenne összeszámolni, az első ajándékokat még valamikor februárban vettem meg :D

de mondjuk ajándékokra olyan 40-50ezer (összesen 5 gyerek, 4 nagyszülő, 2 dédszülő, 2 egyéb, de nagyon közeli rokon, és persze mi a párommal, tehát 15 ajándékra a keret ennyi), kajára meg a szokásos, nem különösebben veszünk, eszünk mást, mint máskor, talán csak a sütikkel több.

2016. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk szűk a család, főleg én vagyok aki nagyon szeret ajándékozni. Párom,szüleim,kisállataink. Ajándékokra nov és december hónapban is költök, elfelezem így nem akkora teher a pénztárcámnak, összesen kb 30-40ezerre jöhet ki max. Mindenki apróságot, és hasznos kis holmikat kap, de abból többet. Kajákra kb annyi megy mint máskor, 30-40ezer biztosan a szilvesztert is belevéve(nem iszunk alkoholt, tehát csak az üdítőt számoltam pluszba bele)
2016. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ez a megfelezős ötlet jó technika mondjuk. :)

Én most szerencsére a black friday-an, Dove csomagokat megvettem (tudom nagyon sablonos ajándék..dehát mindig jól jön, plusz mindennap használt kellékek) , spóroltam is rajtuk 35%-ot kb.

A többi még vissza van. De a kamrát elkezdtem már most feltöltögetni. :)

2016. dec. 3. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!