Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki várja a karácsonyt?

Ki várja a karácsonyt?

Figyelt kérdés
indoklás

2016. dec. 2. 17:33
 1/7 anonim válasza:
nem kell dolgozni mindenki itthon van ezert varjuk
2016. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
60%

Amiert varom: nem kell suliba rohadni,otthon meresztheted a segged es ehetsz

Amiert nem:hideg,reszt kell venni csaladi unnepsegeken,karacsonyi zenek,boldog karacsonyt stb. Szar.:d

2016. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2 okból várom

Az egyik, hogy akkor lenne 5 nap pihenőnapom, nem kéne dolgoznom

a másik ok, hogy utána 1 hónap és megyek nyaralni Dél- Afrikába..:)

2016. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én várom, mert egyszerűen szeretem az ünnepet, időszakot. Az egyik ok, hogy ilyenkor mindig ki tudtam kicsit kapcsolni, másik, hogy ilyenkor család is lelassít, senki sem rohangászik, mint pók a falon. A sok finom ételről, fenyőfa kellemes illatáról nem is beszélve:)
2016. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon várom már. Indoklás.
2016. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én. :)

Mert együtt lesz a család, minden díszes, ajándékok, nevetés, kedvenc ételeim, nincs munka, csak pokrócban olvasás másnap vagy harmadnap. Csupa csupa csupa jó dolog. Főleg ha a hó is esik e-mellé akkor tökéletes! :)

2016. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én. Elmúlt a nyár, hamarosan kezdődik (folytatódik) az egyetem, a legközelebbi nagyobb szünet a vizsgaidőszak előtt a karácsony és az újév. Na meg a hangulat szerintem akkor hág a tetőfokára.
2019. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!