Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Velem van a gond hogy nem...

Velem van a gond hogy nem érdekel a karácsony?

Figyelt kérdés
Hülyeségnek tartom az egészet. Mindenki meg van hülyülve meg a szeretet ünnepe így meg úgy. Mintha az év többi napján nem lehetne szeretni a másikat meg azt kimutatni. Ha nem veszel ajándékot szar vagy,ha nem jót veszel akkor azért,csomó pénzt elszarsz tök fölöslegesen,mindenhol a felhajtás. Mire jó ez?

2016. dec. 8. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem veled van gond, én is így vagyok vele, a többiek meg csak csinálják, mert ezt szokták meg.
2016. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Ami kínotok van, az nem a Karácsony hibája.
2016. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nincs semmi kínom,még csak nem is hibáztattam semmit és senkit,hanem véleményt nyilvánítottam.
2016. dec. 8. 21:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mire jó a születésnap? AZ év többi napján nem élsz?

Minek anyák napja? Más napon nem az anyád az illető?

Minek a névnapod? Máskor nem úgy hívnak?

Minek a szilveszter? Az nem csak egy nap, mint a többi?


Szegény ember az, aki nem tud ünnepelni. Az ünnepek azért vannak, hogy tagolják a hétköznapokat, szebbé tegyék az életet. Hogy élményeket szerezzenek, amik emlékké válnak, s amire majd vissza lehet tekinteni.


Az pedig nem a karácsony hibája, hogy szerinted meg kell mindenfélét venni, és fölösleges a felhajtás. Az nem a karácsonyról szól, az rólad szól, ahogy a két "szar" egy mondatban szintén.

2016. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Mi pl. megállapodtunk a családdal, hogy az ajándékokra szánt összeget összedobjuk, s abból egy rászoruló családnak vettünk rengeteg tartós élelmiszert, és egy kis ünnepi ezt meg azt. Személyesen juttatjuk el nekik a jövő héten.


Karácsonykor összejövünk, eszünk egy finom vacsorát, majd társasjátékozunk és jól érezzük magunkat. Mindenki süt egyféle sütit, amit elvisz a közös vacsorára a szüleinkhez, akik pedig a vacsit főzik. És boldogság lesz, öröm, beszélgetés, lelassulás, és remélem: hó.

Így is lehet.

2016. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez miért gond? Márhogy nem érdekel a Karácsony. Hogyha valakinek problémája van veled- ergo valaki pl beszól adott esetben - akkor az nem a te problémád, hanem az ő problémája. Benne is van. ProblémáJA. Szóval az övé, nem a tied, ne is törődj vele. Magadnak akarj megfelelni, a külvilágnak teljesen úgyse tudsz, úgyhogy ne görcsölj rá:)
2016. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Senkinek sem kell itt görcsölni,meg felkapni a szart. Mindenkinek lehet igaza. Megosztottam az álláspontomat,kérdeztem. Ennyi az egész.
2016. dec. 9. 23:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha mar a karacsonyt utalod legalabb van amit szeretsz:)Ismetelgetni a "szar" szot:)
2016. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minek kell oltogatni? Vannak, akik lesz@rják, mert nem hozza lázba őket a sok giccses baromság... ebből is látszik, hogy a legtöbben milyen felszínesek.
2016. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem veled van gond, én is így vagyok vele, a többiek meg csak csinálják, mert ezt szokták meg."

Mert te nem a veled hozott "megszokott" dolgaidat fújod?

Istenem minden ember egy élő pszichólogiai eset. :) Csak győzze az ember olvasni a jeleket...

2016. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!