Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Első közös Karácsony, barátság...

Első közös Karácsony, barátság után párként. Ötletek?

Figyelt kérdés
Szóval kis segítséget kérnék. Ez lesz az első közös karácsonyunk,legalábbis párként, mert tudni kell hogy már vagy 8 éve legjobb barátok vagyunk de viszont sosem ajándékoztuk meg egymást. És most leszünk együtt fél éve na és persze pont Karácsonykor :D Szóval valami különlegeset szeretnék neki. Parfüm csoki díszdobozos alkohol kilőve tele van a szekrénye ilyenekkel. Sajátkezüleg is gondoltam valamit de elvetettem az ötletet mert pocsék a kézügyességem :/ Az első gondolatom egy hátizsák lett volna mert sokat panaszkodik hogy a félvállastól fáj a háta,és szeretne egy hátit, de sógornője pont ugyan olyat vett neki amit én szerettem volna :/ táska kilőve :( .Ruha is kilőve,tudom a métetét csak általában ami nekem tetszik neki nem így nem merek neki venni semmi ilyesmit :/ Amik eszembe jutottak még megpróbáltam puhatolózni óvatosan hogy örülne e valamelyiknek és mind kudarc. Volt 2 karkötő amit mutatott hogy tetszik neki,gondoltam akkor az jó lesz úgysem gyanakszik majd rá hogy megveszem neki, erre 2 napja megrendelte -.- És mostmár teljesen kifogytam az ötletekből :/ Nagyon jól ismerem de mégsem jut eszembe semmi jó mert mindene van amiket lehetne ilyenkor Lassan itt a karácsony és ott vagyok ahol a part szakad. Szóval ha valakinek eszébe jut valami jó kis ötlet örülnék neki :D Előre is köszönöm :)

2016. dec. 8. 19:45
 1/4 anonim válasza:

Szia! :)

Én tavaly a páromnak egy párnát adtam amit én varrtam (én sem vagyok ügyes, de hidd el, könnyű megcsinálni, és biztos örül majd neki, mert te készítetted)

Ezenkívül ami még jó ötlet lehet (ezt viszont én kaptam tőle évfordulónkra) szálas teát, és hozzá egy bögrét, ami külön szálas teához való :D

És süss neki valamilyen sütit :D

Remélem tudtam segíteni! :) 14l

2016. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Élményt adj!

Ezerféle van, a degusztációs menütől a szerelemlabirintusig és a szélcsatornás repülésen á a színházig. A legjobb ajándékok ezek, évek múltán is emlékezni fog rájuk.

2016. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi meg szoktunk egyezni, hogy karácsony előtt már senki nem vesz magának semmit. :-)


Az élmény jó ajándék, a pasik szeretni szokták. Vehetsz neki tesztvezetést, ejtőernyős tandemugrást, gokartozást, valami lövészetet, millió féle élmény van. Lehet kettős élmény is, pl egy wellness vagy masszás vagy hasonló.


Ezen kívül csinálhatsz valami személyeset. 8 éve ismeritek egymást, előáshatsz ősrégi képeket és csináltathatsz egy kollásképet, mozaikképet, vászonképet, posztert. Csináltathatsz egyéni naptárat, fényképes bögrét/pólót. De nem csak régi fényképekből lehet ilyet csinálni. Előáshatod régi dolgaitokat és azokból valamit összehozol. Pl én csináltam egy CD-t az emlékezetes zenéinkből, hozzá szerkesztettem egy jópofa borítót. Vagy régi üzeneteiteket is összeválogatod és azokkal+képekkel összehozol egy fotókönyvet. Jókat fog nevetni, hogy évekkel ezelőtt miket írogatott neked.


Ezen kívül pedig piás ajándékok, ha cigizik akkor olyan ajándék, gravírozott toll, sál-kesztyű, bőr pénztárca. Sok pasi szereti az ilyen survive cuccokat is, pl:

[link]


Egyébként biztosan ismeret te őt és tudod mit szeret és mi lenne jó neki, csak most az első közös karácsony miatt túlzottan rágörcsölsz az ajándékokra. :-)

2016. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hu ezek jó ötletek :D Ez az üzenetes nagyon tetszik :D Igen ismerem és tudom örülne mindennek csak nem akarok sablonos ajándékot választani. Köszönöm szépen az ötletet :D
2016. dec. 16. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!