Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Vízben úszó karikás játék...

Vízben úszó karikás játék gyerekeknek- hol?

Figyelt kérdés
Még gyermekkoromban nagy sláger volt egy olyan játék, ahol volt egy vízzel teli tartály, aminek az alján volt egy gomb, amivel a vizet lehetett pumpálni a tartályon belül. A játék célja volt, hogy a vízben úszó kis karikákat kellett a megfelelő helyre tenni. Ha a googleben rákeresel a "tomy waterful ring toss" kifejezésre, akkor ott látod képen is miről beszélek. A kérdésem, hogy lehet-e ezt még kapni? Vagy hasonlót? Egy ismerős gyermeke bolondul az ehhez hasonló vizes játékokért..

#vásárlás #játékvásárlás #ajandékvásárlás
2016. dec. 8. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

amazonon, aliexpressen lehet kapni. mint ilyen, nyilván vaterán is kb duplaannyiért.

[link]

[link]

2016. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos az Amazonon látható példányt nem szállítják európába, az aliexpresses linken pedig nem találtam ilyet. Vaterán is kerestem, de szintén nem akadtam rá :(
2016. dec. 9. 09:42
 3/3 anonim válasza:
[link] hu itt is szét lehet nézni sok régi játék van fent
2016. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!