Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándéknak ötletek?

Karácsonyi ajándéknak ötletek?

Figyelt kérdés
Ti miket adtok a párotok szüleinek? Tavaly én páros villásreggelire fizettem be őket, mert nem nagyon járnak el ketten sehova, gondoltam jó ötlet lesz. Úgy jöttek haza, hogy milyen szuper volt, nagyon jól érezték magukat. Idén az operába szerettem volna nekik jegyet venni a diótörőre, de a tavalyi ajándék szóba jött, és akkor már "jó volt, de ilyen típusút inkább ne" (kimozdulós), tök rosszul esett :( Nem szeretek tusfürdőcsomagot, csokit, parfümöt venni, személytelen és az ünnepekkor úgy vettem észre, hogy elég erőteljesen vándorolnak tovább az ilyen ajándékok.. Valami ötlet esetleg?

2016. dec. 8. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nehéz nekik kimozdulni? Esetleg egy vacsora együtt egy svédasztalos helyen? - és elvinnétek-visszavinnétek őket?
2016. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem nehéz, csak inkább kényelem, nincs jogsim és a barátomnak sincs, pedig akkor elvinnénk őket
2016. dec. 8. 22:53
 3/7 anonim válasza:
42%

taxi

vagy hajtogass neki csákót

2016. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor a csákó, köszi a választ..
2016. dec. 8. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig kénytelen leszel valamilyen személytelen ajándékot adni, ha nem kimozdulósok, nem adhatsz nekik élményt.

Mivel mi nem ismerjük őket közelről, csak ilyeneket tudnánk javasolni.

Esetleg még, könyv, CD, ... tényleg nem tudom

2016. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Csináltathatsz nekik naptárt családi fotókkal. Ez személyes is, mindennap látni fogják, és ki sem kell mozdulni hozzá. Csak hamar kezdd el szervezni, hogy addigra elkészüljön, ha tetszik az ötlet.
2016. dec. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
28%
de legalább 50 évre szóló naptárt, különben megint azt hiszik itt a világvége amikor végetér
2016. dec. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!