Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit javasoltok karácsonyi...

Mit javasoltok karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés
16/L vagyok és szeretném meglepni a családom és a barátom egy kis ajándékkal karácsonyra. Szerintetek mit vehetnék páromnak aki szintén 16éves,bátyámnak aki 23, anyumnak, apumnak és a nagymamámnak? Nem fontos hogy minden esetre adjatok ötletet,csak amelyikre tudtok.. És ha lehet ne írjatok "hülyeséget", értelmes válaszokat várok.Előre is köszönöm!!! :)
2010. nov. 20. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá? Szoktál kézzel készíteni ajándékokat?
2010. nov. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az anyukák mindig örülnek egy parfümnek, esetleg egy ékszernek, vagy kozmetikumnak. szóval anyukámnak mindenképpen azt vennék. a többit pedig nem tudom, mi érdekli őket, neked kéne tudnod. :D
2010. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom szerbiai vagy magyarországi vagy e,de 3000 dinárt...Az Ft-ban aszem ojan 8000 körül van de csak tippelek... Szóval annyit... Házilag nem szoktam készíteni, arra még annyi ötletem sincs,mint a vásárláshoz... :S
2010. nov. 20. 14:51
 4/11 A kérdező kommentje:
2. válaszoló,köszönöm... :D
2010. nov. 20. 14:53
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Csak venni szeretnél? Hidd el néha a saját kézzel készült dolgok sokkal jobbak, mert tudják szeretteid, hogy azzal foglalkoztál, volt munkád vele... Ráadásul kevesebbe is kerül az alapanyag :) Azért belinkelem ezt a lapot, ha szeretsz kreatívkodni akkor lesd meg: [link]


És akkor itt van pár dolog, amiket én szoktam venni általában ;)

barátodnak: ha nagyobb dolgot szeretnél, akkor esetleg egy ezüst karkötő, ha pedig nem szeretnél ennyire messzire menni, akkor valami karácsonyi csomagot (tudod ezek a szépségápolási termékek vannak összecsomagolva, ilyenkor szoktak dugig lenni velük a drogériák.)

bátyádnak: neki is valami Old Spice-os csomagot javaslok, vagy amit szeret.

anyukádnak: Dove, Nivea, Fa, stb. szépségápolási csomag, esetleg egy-két ruhadarab, mondjuk zokni, stb. Ékszer is lehet, bizsu vagy ezüst/arany, ez tőled függ.

apukádnak: valami márkás arcszesz, dezodor, borotvahab. De ezeket ugye egyszerre megveheted ugyancsak karácsonyi csomagban.

nagymamádnak: valami kis csecsebecse, használati tárgy (pl.: nagymama feliratos törölköző, főzőkötény kesztyűvel, stb.)


Most hirtelen ilyenek jutottak eszembe. A többiek is majd segítenek még :D Hajrá.

2010. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jíííííííjjj...Jobb és jobb ötletek!!! :D köszönöm!!!
2010. nov. 20. 14:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Szüleidnek közösen vennék: pl.színház,mozi jegy vagy ágynemű csomag,egyforma ágyneműkkel

Bátyádnak:Cd vagy Dvd (aukciós oldalakon olcsón hozzá lehet jutni eredeti bontatlan dvd-khez is)

Nagymamádnak:ha szeret kézimunkázni,akkor fonal,himzőcérna és egyéb kiegészítők,ha zenét hallgatni akkor neki is cd,nagyon jó válogatások vannak régi slágerekből

Barátodnak: valami személyes pl.zenés videó készítése az eddigi képeitekből,ami alá beteszed a közös számotokat

2010. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

- fiúknak: arcszesz, boxer

- lányoknak: testápoló, parfüm,

- bárkinek: tusfürdő, zokni, ha valaki dohányzik a családban: öngyújtó, egy üveg bor, esetleg ha valaki szeret sörözni, lehet egy viccesebb söröspoharat/korsót, toll, gyertya, könyv, bon-bon, bögre, stb. :)

2010. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Jaj, fejezzétek már be ezeket a kérdéseket!!! Komolyan mondom, hogy lehet hogy az ilyen kérdezőkben nincs annyi fantázia! Te ismered a családodat, hogy kinek mi a hobbija, mi hiányzik neki esetleg amire szüksége lenne vagy mit tudom én! Ne idegen embereket faggass már hogy mit vegyél a családodnak!!!
2010. nov. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Én nem azt kérem,hogy mondják meg,hogy mivel ajándékozzam meg őket,csak azt,hogy ötleteket adjanak!!!

A többieknek köszönöm!!! :)

2010. nov. 21. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!