Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hölgyek! Ti örülnétek ennek a...

Hölgyek! Ti örülnétek ennek a karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés
[link]

2016. dec. 14. 03:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
84%

Először is, ez a kérdés is a kevés valószínűséggel megválaszolhatók kategóriájába tartozik.

Az ízlés, és a stílus mindenkinél különbözik.


Általános vélemény szerinti hátrány: csak alkalmakra (ami már ennél a pontnál is minden, csak nem előny) vehetném fel a színe miatt, esetleg csak a fekete, vagy a fehér ruhák mellé viselhetném. (De ez is a hölgy kifonomultsága alapján ítélendő meg).


Személyes vélemény: nekem nem tetszik, giccses.


Tedd fel a kérdéseket: Milyen stílusa van? Mennyire szereti a figyelmet (egy ilyen kiegészítő vonzza a tekinteteket)?


Az valóban nagyon jó jel, ha vetted a fáradságot, és kiírtad ide a kérdést, ez is csak azt bizonyítja, hogy számít neked az illető. De próbálj válaszokat adni a feltett kérdésekre, mert itt látatlanul nem sokat tudunk mondani. És az sem neked, sem neki nem lenne nagy öröm, ha majd a dobozában állna. Ja és még egyszer, ahány ember, annyi ízlés.

2016. dec. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
87%

1. Ha mindenképpen ékszerben gondolkozol, megkéne tudnod melyik testtájon szereti hordani azt. (Nekem pl. a fülbevaló a kedvencem, gyürűt viszont sosem hordok)


2. Milyen alkalmakra jár!

Ez egy alkalmi, elegáns nyaklánc! Csak akkor kéne megvenned, ha a lány minden héten esküvőre, bállba, igényesebb buliba, kiöltözős de nem túl kötött dreszkodú helyekre jár. Vagy csak szimplán oda van a fénylő-giccses-színes dolgokért.


3. Nézd meg a ruhatárát. Ha nincs mihez felvennie, felejtő.


4. Én a helyedben inkább egy elegáns nem alkalmi, hanem a hétköznapokban is hordható gyakláncot választanék (ha már ékszerben gomdolkozol), egyedivé teheted gravirozással, vagy személyesebbé azzal, hogy kimondottan olyan darabot választasz, ami mondjuk megy a lány kedvenc karkötőjéhez, fülbevalójához.

Ha csak nem halottál olyan célzásokat tőle: "De szeretnék egy feltünő, köves alkalmi nyakláncot, a kedvencem a Swarovszki."

2016. dec. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
89%

Azt még úgy mellékesen hozzá tenném. Egy nő esetében MINDEN olyan ajándék necces, amit magán tudd hordani.

Mert ha nem tettszik neki: Nem fogja felvenni!

Te meg elköltöttél egy csomó pénzt a semmire.


Én a helyedben elé állnék! Megmondanám: "hogy nyakláncot szeretnék neked venni Karácsonyra.

Szeretném, ha te választanád ki!"


Egyrészt mindenki boldog lehet a végére... másrészt rengeteget leszűr a lány jelleméről.

Pl. Ha drága arany nyakláncot akar választani (amit később akár zaciba is adhat), nem biztos, hogy olyan jó a kapcsolatotok... :)

Ha pedig valami igénytelen bizsút nézz ki magának, valószínűleg egy érettlenebb személyiséggel van dolgod. Vagy szimplán túl szétszort és fél, hogy esetleg elhagy egy értékes nyakláncot...

Stb.

2016. dec. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem tetszik, magamtól biztos nem ezt választanám. De nagyon örülnék, ha a szerelmemtől ezt kapnám karácsonyra, mert gondolt rám, mert időt szánt a válogatásra. Hordanám mindig, ha vele vagyok és pont leszarnám, hogy a szembejövő hölgyikék szerint ez illetlen dolog, mert "alkalmi" meg nem illik a ruhám színéhez.
2016. dec. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Én személy szerint nem.
2016. dec. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem tetszik, nem örülnék neki.


Túl sok és semmi harmónia nincs a színekben ami a köveket illeti.

Kb. Semmilyen öltözékhez nem lehet felvenni :/

Valami diszkrétebb jobb lenne szerintem.


Amúgy első ránézésre az jutott eszembe, hogy amilyen színes mozgalmas lánc, inkább tavasz végi nyári öltözékhez passzol. Szóval a kiszemelt fel sem tudná venni télen kb.

2016. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En sem orulnek de mas az izlesem a kiszemelt holgynel gondolom. Kar megkerdezni az atlagot mindenkinek mas tetszik. Ha itt 10-en azt irjak igen, de Ő mégsem akkor a világ a hüle vagy a ő! Egyiksem ;)
2016. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tetszik, de nem nagyon tudnám hova hordani. Kicsit nekem már giccses. Valami alkalomra el tudom képzelni megfelelő ruhával.

Ha az illető hölgy sokszor jár elegáns ruhákban vagy olya helyekre, jó ajándék lehet, amúgy lehet sokat nem hordaná.

2016. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelők! Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld Pacsi! :-) Nos igen, a párommal fél éve vagyok együtt, nagyjából ismerem az ízlését, és a Swarovski a kedvence! Rengeteg ékszere van onnan, ezért is gondoltam Hogy örülne neki, mert 90 %-ban nagyon elegánsan öltözik, ráadásul olyan helyen dolgozik, ahol szintén nagyon elegánsan fel kell öltözni, járunk színházba is gyakran. 28 F
2016. dec. 14. 16:51
 10/11 anonim ***** válasza:
nagyon szép, örülnék neki... ámbár nem tudom, hova és mihez tudnám viselni. szóval max 1-2x lenne rajtam évente alkalmakkor, pl színház, karácsony. (de mivel ilyen "alkalmi" ékszerem már van, így ugye még kevesebbszer jutna rá a sor)
2016. dec. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!