Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Jó ajándék lenne ez karácsonyr...

Jó ajándék lenne ez karácsonyra? Fiúk, örülnétek neki?

Figyelt kérdés

A barátommal pont karácsonykor leszünk 2 hetesek, arra gondoltam hogy egy bakancslistát írok (angol oldalon találtam "together let's" néven,ha valaki kíváncsi, mégis milyenre gondolok).

Magyarul csinálnám és felírnék olyan dolgokat amiket közösen jó lenne megcsinálni. Értékelné ezt egy fiú? Nem a világ legérzékenyebb embere, de hátha örülne neki. Mit vegyek még mellé, ami maradandó emlék lehet? Könyv, parfüm, plüss meg ilyen dolgok kilőve, valamit kézzel szeretnék készíteni neki.

Ő elszólta magát és egy Anchor karkötőt fogok kapni, én sem szeretnék 3-4500ft-nál többet költeni. Köszi előre is a tippeket😊 18l és 18f


2016. dec. 15. 16:18
 1/8 anonim válasza:
77%
"Valamit kézzel szeretnék" van 1 ötletem
2016. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat szerétnék:) de azért köszi
2016. dec. 15. 16:27
 3/8 anonim válasza:
50%

1-es... :DDDDDDDDDD


Azzal mondjuk tényleg nem lehet mellé lőni... :D

2016. dec. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Origamizzzzz valami jót, aranyosat vagy valamit ami ugy a személyiségéhez illik.
2016. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 hét az hosszú idő tényleg
2016. dec. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ertem, hogy olyan emberek akik nem tudnak normalis velemenyt irni, ami segitene a kerdezot, minek szolnak hozza. Koszonom az eddigi hasznosnak nem mondhato valaszokat...
2016. dec. 18. 11:55
 7/8 anonim válasza:

Basszus, en fel ev utan nem merek venni a barátomnak Anchor karkotot.:D szoval irigyellek. Es sokaig.

Amugy szerintem suss melle neki sutit vagy fizesd be magatokat valami jo kis kozos programra. En a kalandrandi.hurop fogok vasarolni ilyen akarmit, nezz korul szerintem akar ilyenekben is. Igazabol tobb otletem nincs, pedig meg nekem is ki kene talalnom az enyemnek valamit:D

2016. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolso koszonom szepen, szetnezek😃 Nektek is sokaig, ha valakinek meg jutna eszebe valami otlet az nyugodtan irja le😃
2016. dec. 19. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!