Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem tudom mit adjak karácsonyr...

Freedom_975 kérdése:

Nem tudom mit adjak karácsonyra apukámnak. (? )

Figyelt kérdés

Anyukámnak készítettem saját kezűleg egy mécsestartót, meg vettem neki 2 kávés csészét, mert azokat imádja. Anya és apa közösen kapnak egy házikót, amiben 4 fajta méz van, mert szeretjük a mézet. Mindenki... :D

Apukámnak veszek még egy nagyon nagy leveses tányért, mert szeret sok levest enni, és nem szereti, ha 3x 4x kell szednie, mert sosem elég az a tányér, amiből eszik :D Szóval kap egy nagy tányért, de nem tudom még mit kapjon mellé. Mert hát anyunak van 2 ajándéka, apukámnak meg 1.

Plusz még mellé kapnak tőlem közösen gitáron eljátszva 2 karácsonyi dalt. Meg még 1-1 rajzot, amit én készítettem. Van még számukra egy 2017-es naptár, amiről már tudnak, de azt mondták legyen ott a fa alatt....

Apukám mindennek örül....Nem tudnátok olyan dolgokat mondani, amit én tudok elkészíteni így DIY-osan? Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat! :)

14/L



2016. dec. 16. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt a ku*va... ennyi nem lesz elég?


OFF: Amikor azt olvastam, hogy vettél nekik egy házikót, komolyan felmerült bennem, hogy egy hétvégiházat/nyaralót vásároltál. :D

2016. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hehe, ez jó volt! :DD

Nem, ennyi nem elég...minden évben 3-3 ajándékot szoktam adni nekik, most 2-2 kapnak, meg a közös ajándékokat. Apukámnak kell már csak 1, meg egy rajzot befejezni...:)

Amúgy cuki vagy. :D

2016. dec. 16. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Rossmannban/Dm-ben lehet kapni ajándékcsomagokat, amibe általában tusfürdő szokott lenni meg dezodor.

Vagy esetleg parfüm, pénztárca. Bögrét, amin pl. rajta van hogy a legjobb apának vagy bármilyen hasonló felirat.

Zoknik (lehet kapni már feliratosakat is, anyum olyat vett a párjának hogy a legjobb horgász)

Ha szeret olvasni, könyv.

Ha van autótok, egy autóillatosítót.

Ha esetleg költenél rá picit többet, akkor egy karóra is jó ajándék lehet.

Apukámnak ajándékcsomagot fogok venni, nagypapám pénztárcát kap idén. 15/L

2016. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A könyv jó ötlet lesz, köszönöm! :)

2016. dec. 17. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!