Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Lányok, ha tehetnétek, mennyi...

Lányok, ha tehetnétek, mennyi pénzt (összeget) költenétek el karácsonyi készülődésre?

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tehetném nem kéne a pénzzel foglalkozni, csak minimális gondolkodás után a kosárba kerülhetne amit akarok.

Bár akkor is figyelnék az ár-érték arányra és nem vennék meg valamit 2000ftért, ha tudom hogy a szomszéd üzletben 1500-ba kerül.

2016. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom, azért kerestek magatoknak pénzes férfit, hogy minimális gondolkodás után a kosárba tudjátok tenni a terméket.
2016. dec. 17. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért diplomáztam le és szereztem jó állást, hogy ne kelljen gondolkodnom, mielőtt beleteszek valamit a kosárba. Sajnálom, hogy csak ilyen lányokkal találkoztál, mint amilyet leírtál. Én sem találkoztam még a számomra normális férfival, de azért nem írom le őket. Várok türelemmel.
2016. dec. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tehetem, Németországban élek.

Eddig ennyit költöttem:

- Karácsonyfa 22,5 €

- díszek: kb. 50€ - csak egy színt kellett vennem, a másik volt tavalyról

- adventi koszorú: 15€

- koszorú az ajtóra szintén 15€

- gyertyák: 20€

- dekorfigurák és váza: kb. 40€


égők, asztaldekor, stb. volt már mind az idei dekor színében ezeket nem kellett venni. Ha nagyobb lenne a lakás nyilván többet költenék de csak 90m2.

Ha jövőre kész lesz a házunk, akkor kerti dekort is veszünk majd, az nem lesz olcsó, de az erkélyre idén feleslegesnek gondoltam, oda nem megy ki a hidegben a kutya sem.

2016. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezért kerestem magamnak egy pénzes férfit hogy ez ne legyen gond. De mivel én is pénzes vagyok ezért egálba jár az ajándék. Szerencsére a pénzes pasim nem agyilag zokni hogy olyan kislannyal legyen aki erre hajt. Azért azokat a ferfiakat nem kell sajnalni akiknek ennyiben kimerul az izlesvilaga. Zsak meg a foltja esete. Kit izgatnak? Teged miert izgat? :D irigy vagy ezekre a "intelligencia hianyos" erdek kapcsolatban elokre? Mert akkor te meg szerencsetlenebb vagy 😂😂😂
2016. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!