Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tanácstalan vagyok! Ötleteket...

Tanácstalan vagyok! Ötleteket kérnék Tőletek?

Figyelt kérdés

22 éves fiam nem lesz itthon az ünnepek alatt, fegyveres testületnél dolgozik, most tudtuk meg, hogy 20.-án el kell mennie, és nem is jön haza, csak talán szilvesztere.

Gyakorlatilag mindene megvan, jó fizetése van, amit akar mindent megvesz magának, de arra gondoltam, hogy valamit bele szeretnék csempészni a csomagjába, aminek örülne ha megtalálja, csak úgy spontán karácsonykor. Nem nagy dologra gondolok, inkább valami szeretetteljes, jelképes ajándékra. Töröm a fejem, de tényleg nem tudom. Nem igazán vagyok kreatív, hátha ti tudtok segíteni.


2016. dec. 17. 18:27
1 2
 1/13 anonim válasza:

Mi? :D

Ez nagyon aranyos és kedves dolog :)

Hát akkor keress valami személyes ajándékot, csak vigyázz hogy olyan dolog legyen amit vihetnek magukkal :D

2016. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Időpont ma 18:30

Ugyan már első! Miért beszélsz ilyen hülyeségeket?? Az eszedbe sem jut, hogy az ilyen fiataloknak mint a kérdező fia, voltaképpen mindene megvan? Így nehéz venni bármit is.

Az én fiam 24 éves, nagyon jóban vagyunk, ismerem minden rezdülését, sokat beszélgettünk, viccelődünk. Tudom mit szeret mint nem szeret, de a karácsony még engem is megfog, hogy mivel lepjem meg, mert mindene megvan. Ettől még nem szánalmas a szülő mert nincs ötlete..

Inkább az a szánalmas, hogy te a silány életedet azzal dobod fel, hogy idegeneknek osztod az ostobaságodat.

2016. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Első, hogy te milyen ostoba vagy...

A lényeg az, hogy nem vihet akármit.


Szerintem kereteztess be egy régi családi fotót, írj neki egy levelet, mellé egy adagot (ha szereti) a kedvenc édességéből.

Ha pedig szokott olvasni, vedd meg neki azt a könyvet, amire tudod, hogy régóta vágyik, írj bele egy aranyos kis üzenetet esetleg.

Ennyi ötletem lett hirtelen, ami szeretetteljes és jó ajándék.

Sok sikert! :)

Majd írd, hogy mit választottál.

2016. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogy te milyen bunkó vagy első! Először tanulj meg olvasni, meg szöveget értelmezni, aztán talán a nyomomba is érhetsz, mint szülő! A karácsonyi ajándéka megvan te s..fej, csak amit ott találna meg, a határon, egyedül szenteste, ara kértem tanácsot. Remálem, majd egyszer te is olyan gyermeket fogsz nevelni, aki- amig te zabálod a karácsinyi menűdet otthon, addig Ő védi a s.ggedet a mínusz 20 fokban élszaka. Nyomorék.
2016. dec. 17. 18:40
 5/13 anonim válasza:

Naaa nyugalom

Nem szép az első sem de ne bántsátok egymást

2016. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, de így is kibőgtem már magam, és akkor ilyen emberek ítélkeznek, akiknek fogalmuk sincsen semmiről. Persze, hogy elpattan egy húr... Amúgy köszönöm a normális válaszokat. Tényleg valami kicsi meglepetésre gondoltam, amit akkor talál meg, amikor turkál a cuccai között. Hogy tudja, gondoltam rá ott is.
2016. dec. 17. 19:00
 7/13 anonim válasza:
valami jó könyv?
2016. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Talán. De úgy sem lesz ideje olvasni. Valami olyanra gondoltam, ami az otthont idézi, hogy vele vagyunk, hiszen ez lesz az első karácsony, hogy nem lehet velünk. Szépen becsomagolnám, és bele tenném a málhazsákba.
2016. dec. 17. 20:08
 9/13 anonim válasza:
Ha van esetleg egy közös fényképetek (akár gyerekkori), beleteheted egy szép keretbe, biztos örülne neki.:)
2016. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudom, mi férhet egy málhazsákba... de ha esetleg sütsz mézeskalácsot, abból 1-2 darab és egy levélke, hogy gondoltok rá, míg ő a határt védi?

Azt írod: ajándékot kap, vagy legalábbis megvan már. Engem egy ilyen levél meg 1-2 süti feldobna, biztosan. Akár csak a levélke is, magában, ha a sütit nem lehet becsempészni a holmijai közé.

2016. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!