Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a pasimnak karácson...

Mit vegyek a pasimnak karácsonyra? 3 hete vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Valami apróság kellene. Fogalmam nincs mit szeret még nem voltam nála. Ő 23 éves amúgy. Semmi ötletem :/
2016. dec. 20. 22:39
1 2
 11/16 anonim válasza:
3 het utan meg szerintem nem kell komolyabbra gondolni, suss neki valamit es ird ra a nevet vagy a nevedet. Vagy valami szexi fehernemuvel kapraztasd el. :)
2016. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Faszz
2016. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Faszt vegyel neki egy jo nagy ver eres faszt
2016. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Kései Sirató ***** válasza:
Kulcstartót, vagy más apróságot. 3 hét után sztem ennél nem kell több.
2016. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Tanuljátok már meg, hogy ha valakit párodnak szeretnél, akkor mindenre kíváncsi vagy, ami az ő életével kapcsolatos!"


ezt inkább ne tanuld meg. ha a barátom szeretné a focit, annyit tennék meg, hogy néha elmegyek vele szurkolni, ha hív. lehet, hogy feltennék pár kérdést, hátha felkelti az érdeklődésem. aztán talán semmit se jegyeznék meg belőle.


a szerelem szerintem inkább annyi, hogy nem nézek rá furán, hogy miért érdekli olyan dolog, ami engem hidegen hagy. vagy miért szeret olyan zenét, amit én épp csak elviselek. mert két ember vagyunk, nem egy.


kérdező, szerintem felszínes infó alapján nem érdemes ajándékot választani. nem hiszem, hogy minden focirajongó szeretné a promóvackokat.


tényleg jó ötlet, hogy olyat adj, aminek általában az emberek örülni szoktak, erre a süti tökéletes.


amiket mostanában vettem neki: jó meleg pléd, amiben járhat-kelhet a lakásban, cigisodráshoz kiegészítőket, lekvárt, a legfinomabb teát, amit ismerek (mert tudom, hogy szeret teázni).


ha néha főzőcskézik, akkor nagyon extra pici üveges szószokból vennék neki egy sorozatot. áhh, úgy néz ki, megvan az én ajándékom :D

2016. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Egy ilyen lányt szeretnék én is mint az utolsó válaszoló.
2016. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!