Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mivel fogja a családod tölteni...

Mivel fogja a családod tölteni a karácsonyi ünnepeket?

Figyelt kérdés
Síelni mentek vagy más lesz a program?
2016. dec. 23. 00:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Tv nézés és dögunalom...a szokásos...
2016. dec. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sütés, főzés az utolsó pillanatig. Evés ivás, Tv nézés, vendégvárás, séta a városban és a hegyekben.
2016. dec. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Reggel idegeskedes, hogy minden rendben legyen. Napkozben jopofizas a rokonokkal. Este anyamek kitargyaljak a rokonokat, hogy melyiket miert utaljuk, melyiknek volt ronda ruhaja es cipoje, es kit kellene jovore meghivni akiket nem fogunk utalni.

Annyira jo, hogy a szeretet unneperol van szo allitolag. :P

2016. dec. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%

3


Az Valentin nap :D

2016. dec. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szokasos forgatókönyv: Anya nagyon jo kedvuen elkezdi díszíteni a fat, az egyik dísz eltörik, ideges lesz, elkezd mindenkivel ordibálni, eltörik meg egy dísz, a tobbiek is idegesek lesznek, duzzogva mindenki befejezi a díszítést es kulon csináljuk a tobbi dolgokat anelkul h egymáshoz szolnank. Ahogy a 3 válaszoló is mondta: A szeretet ünnepe a csaladunkban...
2016. dec. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Még 24-én is mint az őrült főzünk - egy hete csak sütünk, és akinél lakok, minden nap lebs.z valamiért, mintha én a rezet izélném és rá maradna minden.


25-26 a szokásos jópofizás, meg bazsalygás azokkal, akik egyébként az év 363 napján le se...

Emellett szomorkodás, mert a párom itt van nem messze (130km), mégsem lehetünk együtt ilyen fs.zkodások miatt.

2016. dec. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24-én dolgozunk, este vacsi a rokonoknál ahol vannak pici gyerekek, másnap a vőlegényem családjához megyünk, ami annyit jelent, hogy átmegyünk, megebédelünk és ajándékozunk. Ennyi. (24-én anyámmal együtt megyünk a rokonokhoz) Nálunk nem nagy ünnep a karácsony.
2016. dec. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sütés, főzés ma meg holnap reggel. Fadíszítés, ajándékok utolsó számbavétele (november óta gyűlnek, a felére én sem emlékszem már :D), takarítás és ház díszítése még ma.

Holnap jön a rokonság: korai vacsora, majd ajándékbontás. Beszélgetés.


Imádom a karácsonyt, nálunk szerencsére sosincs vita. :)

2016. dec. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
24.-én délután megcsinálom a vacsit, párommal kettesben megvacsizunk, ajándékozás. Másnap pedig elutazunk kettesben egy szép helyre 25-26.-ára. Ünnepek előtt már körbejártuk a rokonokat, nekünk így jó, kellemes nyugiban tölteni az ünnepet.
2016. dec. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Bipolaris vagyok, es rajtam most annyira elhatalmasodott minden, hogy egy takaroval a fejemen fogom ataludni ezt a 2 napot. Viszont ebben van valami jo: nem kell sogornomekkel talalkozni, es kimaradok a szokasos karacsonyi ordibalasbol.
2016. dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!