Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti kivel töltitek a karácsonyt?

Ti kivel töltitek a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Én minden évben családdal ahogy a szilvesztert is:)

Van még valaki rajtam kívül így? Kort is írjatok!

Én nagyon sok boldog karácsonyt mindenkinek, remélem jól telik!!:)

17/l



2016. dec. 24. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
karácsonyt családdal. 29-én pedig elutazom a barátomhoz, az újévet is ott töltöm
2016. dec. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Karácsonyt családdal, szilveszter haverokkal.

Boldog karácsonyt!

18/F

2016. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
boldog karácsonyt!
2016. dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevinneeeel 😂😂😂😍😍😍😍😍😍
2016. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
karacsonyt a csaladdal, 26.an jon a baratom hozzam:) a szilvesztert pedig a barataimmal:)
2016. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
50%
Egyedül. Ma még csak kétszer kaptam sírógörcsöt... 19/L
2016. dec. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Én egyedül töltöm a karácsonyt, bezárkózva a szobámba... testvérem nincs, a barátaim a családjukkal vannak. Itthon mindenki alkoholista, kivéve én. A családom iszik, nincs karácsonyfa, csak pénzt adnak. Ajándék már 10 éve nincs, csak pénz. Nem is az a lényeg, de jobban örülnék ha valaki meglepne valamivel, még egy ölelésnek is jobban örülnék mint a pénznek... Évek óta így megy ez, annyira nagyon szeretnék már saját családot, normális ünnepeket, szeretetben, boldogságban.... de nálunk csak veszekedés van, ordibálás, idegeskedés. Minden karácsony így telik el. 23-a körül mindenki elkezd inni, és így megy ez januárig... nem tudom mit csináljak, olyan rossz érzés


22/F

2016. dec. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezek jól hangzanak:) Nekem nincsenek közeli barátaim csak haverok, fiúm sem, így marad a család de nem bánom.


Utolsó kettő nagyon sajnálom:( Tudom hogy nem sokat ér de innen messziről küldök nektek ölelést karácsonyra és sok sikert a továbbiakban, lesz ez még jobb is, a hullámvasút se csak lefele megy:)

2016. dec. 24. 19:36
 9/9 anonim válasza:
Az utolsó vagyok. Köszönöm szépen, puszi :) legalább ezt is beírhatom a céljaim közé hogy fölfelé menjen az a hullámvasút :)
2016. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!