Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti hogy töltitek a karácsonyt?

Ti hogy töltitek a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Ti hogy töltitek a karácsony előtti, és utáni napokat, és persze a karácsonyt ? Mit szerettek benne a legjobban?.:)

Tudom hogy már volt ilyen kérdés.. :D


2012. nov. 2. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában albérletben szent estézünk párommal, semmi flanc, semmi süti, mert úgyis utazunk el. Egy kétszemélyes vacsi, karácsony fa díszités, bor, ajándékozás. Másnap reggel szüleimhez megyünk, majd este vissza albérletbe. Következő nap megyünk párom rokonaihoz, majd szüleinél vagyunk január elejéig. Idén abban lesz másképp, hogy én szüleimnél leszünk karácsony előtt előkarácsonyozni :)
2012. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az előtte lévő napokat készülődéssel.

Maga az ünnep és az utána lévő napok pihenéssel,tvzéssel,és kajamámorban fog telni.

Imádom ezeket a napokat :)

Az egészben a hangulat a legjobb,mert szünet van és az egésznapos pihi,kajálás meg tv nézés és(pár napig) nem kell törődni a másnappal sem.

2012. nov. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
valószínűleg megint összeverekszem apámmal vagy a bátyámmal, talán kijön a mentő, ismét megfenyegetem őket, hogy fel lesznek jelentve, megint a pofámba röhögnek, megpróbálok tanulni a vizsgáimra, de nem fog menni, remélem elmennek a k*rva rokonokhoz meg a templomba képmutatni, és addig is egyedül lehetek. Gépen fogok játszani meg filmeket nézni. Talán Simsben csinálok egy karácsonyi partyt. Úgyis jön a Seasons kieg pár napon belül. Régebben karácsonykor szomorú voltam, de az utóbbi időben próbálok érzéketlen lenni. Valószínűleg az idegbeteg anyám úgyis elkezd b*sztatni valamiért, aztán meg annak az ellenkezőjéért. Újévkor van a szülinapom tehát karácsonykor már át fogom érezni, hogy megint volt egy évem, amikor nem jutottam egyről a kettőre és folyamatosan csak egyre jobban széthullik az életem. Talán bemegyek a szanatóriumba, ahova régebben beutaltak.
2012. nov. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szokásos:anyám alkesz élettársa részegen balhéik,anyám ideges,kiabál,én rám meg marad a karácsonyfa díszítés,sütés.sose volt még jó karácsoynom
2012. nov. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Karácsony előtt bevásárolunk párommal, 24-én sütés-főzés, délután fel díszítjük a fát, majd este vacsi itthon kettesben, filmezés.

25-én ebéd előtt megyünk anyáékhoz, majd délután folyamán átadjuk az ajándékot, 7 körül indulunk valószínű haza, majd párommal mi is átadjuk egymásnak az ajándékot. Sütizés, filmezés.

26-án megyünk anyósomékhoz, szintén ebéd előtt, ott is délután folyamán átadjuk az ajándékot, este haza és pihi! :)

2012. nov. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Előtte 2 hétig megőrülök a takarítástól. Szenteste előtti nap megőrülök a kaják előkészítésétől. Szenteste napján sütök-főzök, rohanva karácsonyfát díszítek, ajándékozás, hulla fáradtan beesek a fa alá játszani a gyerekekkel, este u.i. az ágyba... A karácsony első és második napja a szülők közti rohangálással telik. Pedig minden évben eltervezem, hogy minden szuper és meghitt és karácsonyos lesz, aztán nem jut más, csak a kapkodás... 3 gyerekkel nem olyan egyszerű a karácsony, de már nagyon várom :D
2012. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

1 héttel előtte elkezdünk öcsémmel egy jó nagy takarítást.

24-én tartunk egy kisebb műsort a családnak. Mese, vers, jó vacsi és társasozás. Na persze mindezek előtt fadíszítés. Aztán kimegyünk a templomba. 25 lustálkodás. 26 szülinapom úgyhogy ünneplés :D

16/L

2012. nov. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

elmegyünk a Vörösmarty térre az Adventi vásárba, anyukámmal ajándékot keresünk, sütünk az előtte lévő napokon+ takarítunk. Karácsonykor este feldíszítjük a fát, átadjuk az ajándékot, közösen vacsizunk. Az utána levő napokon meg megyünk rokonokhoz. Imádom a karácsonyt, az illatokat, a zenéket :D MINDENT


Tegnap voltunk az Ikeában, és ott már csomó karácsonyi cucc van, sőt még karácsonyi zene is szólt, és olyan rossz, mert karácsonyi hangulatom lett, pedig még tök messze van... :(

2012. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!