Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek ez bunkósság...

Szerintetek ez bunkósság lenne részemről?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen volt tombolasorsolás.

A fődíj egy Ipad mini2 volt amit én nyertem meg. Örültem neki, de bevallom nekem semmit nem mond, nem is értek hozzá. Van mobilom, van otthon egy jó kis számítógépem, és nekem ennyi elég is. A család többi tagjának mind van laptopja, tablet és mobil, így nekik sem tudom odaadni, mert nincs rá szükség.

Ezért arra gondoltam, hogy eladom, de a férjem szerint egy bunkósság. Végül is munkahelyi ajándék még ha tombola nyeremény. Szerintetek sem illik eladni? Vagy elcserélni egy fényképezőgépre? Az jobban kéne.


2016. dec. 26. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem kell, akkor mért ne cserélhetnéd be valami olyanra, ami viszont igen. Ez nem bunkóság, hiszen nem vágtad hozzájuk. Amúgy se ajándék, hanem nyeremény. Nem lehet, hogy a férjednek kéne?
2016. dec. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kell a férjemnek mert neki is van. Amúgy is felajánlottam, hogy akinek kell az vigye, és az övé. De a saját gépük elég nekik.
2016. dec. 26. 01:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd nekem adhatod.. :) just kidding

Komolyra fordítva a szót, szerintem elcserélni egyáltalán nem bunkóság. De igazából eladni sem, az árát meg arra költheted amire tényleg igazán szükséged van. A családod szeret, biztos megértik, a kollégáidnak pedig nincs közük ahhoz, hogy mit csinálsz vele.

2016. dec. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Perse hogy nem bunkòsag eladni. Azt csinalsz amit akarsz!
2016. dec. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se bunkóság. Én is csináltam már hasonlót. A suliban nyertem még anno egy mp3 lejátszót, de már volt, úgyhogy ezt elajándékoztam a következő karácsonykor egy unokatesómnak.

Onnantól, hogy megnyerted, a tiéd. Azt csinálsz vele, amit akarsz. Ilyen erővel az is bunkóság, ha a fiók mélyén porosodik 5 évig? Meg mi az, hogy munkahelyi ajándék? Mert mi a munkahely, valami szent, akinek minden adományát vitrinben kell őrizni? Nyugodtan elajándékozhatod, vagy eladhatod.

A munkahelyen soha többet senkit nem fog érdekelni, mit csináltál vele.

2016. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha érdekli is Őket hát akkor majd elmondod mi lett a sorsa. Én nem értem hogy jut eszébe bárkinek is ilyen,hogy ez bunkóság volna?
2016. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg használhatod fényképezőnek is. Bár az árából többet is vehetsz.🙂
2016. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem ajánlottad fel ott helyben más munkatársadnak? Más örült volna neki.
2016. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Tied! Azt csinálsz vele amit akarsz? És az is magánügy ki mennyi kacatot szeret felhalmozni, amire noncs szüksége. Ez nem a bunkóság kategória. Vagy miert lenne az? Nyertél! A Tied! Azt csinálsz vele amit akarsz! Ennyi
2016. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!