Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Fehér karácsonyt szeretnék!...

V attiláne kérdése:

Fehér karácsonyt szeretnék! Műhó szórást, vagy hóágyúzást vállalnak magánháznál is?

Figyelt kérdés
Nem nagyzásból,és egyáltalán nem vagyunk milliomosok,de szeretném ha nálunk mégis "havas lenne a kert".Édesanyám nagyon szeretne fehér karácsonyt,ami idén sem fog bekövetkezni. Sajnos nagyon beteg,boldogok leszünk ha még az idén együtt lehetünk a szeretet ünnepén. Tudom sokak szerint ez gyerekes dolog,de én tudom,hogy hatalmas nagy örömet tudnék szerezni vele Neki. Ötlete valakinek?

2017. okt. 13. 20:29
 1/9 anonim válasza:
83%

Szia! Sajnos magánháznál ez baromira nem könnyű megoldás ha csak nincs ismeretség akik tudnak komplett hóágyút kiszállítani hozzátok.Ez sokba is kerül, macerás, ilyen ismeretség alig akad. Az országban is Kékestetőn, más sípályákon üzemelnek télen ha szükség van rájuk. Egy oldalt találtam viszont a neten ahol mini hóágyút tudsz rendelni és azzal tudsz mű-hópelyheket kibocsátani 2m körzetben.


[link]


Vannak hozzá töltőfolyadékok is, szintén erről az oldalról lehet rendelni. Jobb megoldás nem jut eszembe, ha rászánod az időd és a pénzed így talán meglesz édesanyád nagy vágya. Sok sikert! :)

2017. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos segíteni nem tudok,de tiszta szívemből kívánom legyen még sokáig köztetek anyukád.Nagyon megható hogy ennyire szeretnéd még boldoggá tenni,és remélem idén szakadni fog a hó karácsonykor és lesz vagy 20 centi,hogy anyukád örüljön.
2017. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Mindent meg lehet csinálni, csak meg kell fizetni...

.

Gondolod, nem érezné anyád becsapva magát?

2017. okt. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok magán sípályát üzemeltetnek már, sok helyen műpálya van de van ahol hóágyuznak, tőlük jó pénzért lehet bérelni
2017. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De cuki vagy :)
2017. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Éljen még sokáig az anyukád
2017. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,és a jókívánságokat.Ahogy elnézegettem az odalakat,szerintem marad a remény,hogy meggondolja magát az időjárásfelelős és idén lesz hó karácsonykor. Valaki kérdezte,hogy nem érezné-e becsapva magát anyukám. Nem érezné.
2017. okt. 16. 11:43
 8/9 anonim válasza:
100%
Ez nagyon aranyos tőled, anyukád büszke lehet, hogy ilyen tisztességes , jól nevelt gyermeke van! Ha a hóágyú és egyebek nem is jön össze esetleg anyukád szobáját feldíszíteni havas díszekkel, vattából sok hópelyhet csinálni neki? Tudom nem az igazi, de több mint a semmi. Nem tudom, mennyire képes arra, hogy utazhon, de ha igen esetleg Bècsbe vagy valahova vinni, ahol hó van?:) Én is remélem, hogy fehér karácsony lesz és jó egészséget az anyukádnak és neked!
2017. okt. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2021. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!