Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek/csináljak a barátom...

Mit vegyek/csináljak a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Gyerekkorunk óta ismerjük egymást és legjobb barátok voltunk. Az utóbbi 2 évben történt egy csók és nagyon eltávolodunk mert féltünk az új helyzettől és 2 hónapja újra megpróbáltuk de már nem barátok ként... Nagyon nagyon szeretnék neki valami fontosat venni és volt a közös póló ötlet de ő azt minden áron együtt szeretne megrendelni... Nem szeretnék neki parfümöt vagy órát adni mert egyiket sem szereti... És egyébként 2 ajándék már van. Egy "100 ők amiért szeretlek" doboz és egy közös medál amin a nevünk van és a dátum amikor össze jöttünk.

A válaszokat előre is köszönöm.

17L



2017. nov. 4. 20:51
 1/3 anonim válasza:
76%

Hogy en mennyire orulnek ha ezen tudnek gondolkozni😂😂

Szerintem egy kozos mondjuk kiskori kep es egy mostani amolyan akkor--most kep

2017. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
29%
manapság 2 dolgot lehet: valami testépítéssel kapcsolatos cuccot, avagy valami technikai cuccot. JÁték stb. Mondjuk én drágát tuti nem vennék: valami vicces bögre és csá.
2017. nov. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elárulom: Jobb ha együtt vesztek valamit. Nagyon sok ajándék kuka sokszor, mert meg se kérdeznek. Meghát izlés, akár parfüm, ruha, elektronika stb lehet neked tetszik, de párodnak nem biztos.


Ha nem akarsz olyat venni, ami kukába menjen, akkor nézzetek majd körbe együtt egy kis sütizés-forró csokizás alatt.


Én amikor összejöttem párommal mi megbeszéltük, nem esünk túlzásba, mint sok ember s kinyitjuk a szánkat (mondjuk mindenbe a ****től kezdve a hobbikig.)


A nagyobb összegű dolgok, akkor jöttek képbe, amikor beléptünk a nagybetűs életbe. Pl álltam egy részét a videokártyájának...stb.


Most pl az egyik munkámhoz kell pár kg önthető szilikon (szobrászati téma) BJDoll-t csinálok.


5éve vagyunk együtt, olyan ajándékot nem adtunk egymásnak, ami kb kuka.


Anyámnak meg még mai napig nem esik le HOGY UTÁLOM A RÓZSASZÍNT.

pedig a szobám 80%-ban KÉK...>0<"


Amilyen rég ismered őt, szrintem nyugodtan elmehettek együtt lesni ajándékot.^^


24/N

2017. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!