Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek az unokahúgomnak...

Mit vegyek az unokahúgomnak Karácsonyra? 6 éves, társasjárék és plüssök kizárva mert rengeteg van. Színező egyéb kreatívitást igénylő dolgok nem annyira kötik le. Nem türelmes szóval ilyen gyöngyfűző és egyéb társai is kilőve. Semmi ötletem sincs.

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ruha, táska, harisnya, hajgumi, hajcsat, hajpánt, hullahopkarika, öltöztetős baba. Ha szereti az utánzós játékokat, akkor játék mobiltelefon, játék laptop, orvosi táska, bár ezekhez lehet, hogy már nagy, nem tudom. Görkorcsolya, jégkorcsolya, roller, bár ezek már nagy értékűek... remélem adtam valami ötletet.
2017. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 éves.Nem hiszem, hogy egy pici gyermek nagy dolgot akar. Cipő, kabát, csoki.
2017. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem meg akkor már valami olyasmi aminek örülne is...melyik hat éves szeretne magától ruhát?? Meg csokit karácsonyra?? Szerintem Baba, Barbie, valami gyűjthető kis figurás cucc, pls Littlest Pet Shop figurák, vagy hasonló :))
2017. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!